Transformační lídr Petr Sedláček vás zve na první lekci/Konzultaci

Zjistěte jak můžete zhubnout 10 Kg za 90 dní

Objednejte vstupní konzultaci  dnes za 200 Kč

 POZOR: Místa jsou omezena, proto si raději rezervujte konzultaci teď. Obvykle kapacitu vždy rychle naplníme.

Lekci doprovází:

Petr Sedláček
Petr Sedláček
Transformační lídr

Těším se na vás,na první lekci potřebujete jen 2 metry prostoru kolem sebe, láhev s vodou a dobrou náladu.

Lucie Lovíšková
Lucie Lovíšková
Osobní trenér

Vždycky jsem měla tak nějak ke cvičení blízko, protože mi vždy pomáhalo se odreagovat. V současné době je pro mě prostředníkem pro odreagování od každodenního stresu, neboť ve chvíli kdy cvičíte jste napojeni právě na své tělo a v přítomném okamžiku.

Konzultace přes Skype nebo Telefon

Lekci na živo je možně objednat v těchto fitness centrech.......

Co vám přinese tato lekce a proč se jí nechat inspirovat?

  • Zjistíte, jakých chyb se dopouští drtivá většina lidí, kteří začínají cvičit. Díky těmto chybám dosáhnete minimálních pokroku, anebo se výsledky vůbec nedostaví.
  • Dozvíte, jak strava ovlivňuje vaše cvičení ale i myšlení
  • Společně si zacvičíme a vy zjistíte, jak taková lekce na dálku s osobním trenérem probíhá. Dozvíte se v čem je tento způsob cvičení jedinečný a hlavně jakým způsobem se liší od cvičení podle videa.
  • Naučíte se, jak správně připravit tělo pro jakékoliv další cvičení. Odnesete si solidní základ, na kterém můžete dále stavět.
  • Vysvětlím jakým způsobem efektivně redukovat váhu a nebo nabírat svalovou hmotu
  • Můžete pokládat dotazy a já vám moc rád na vše odpovím

Jak udržet motivaci při HUBNUTÍ

Bez správné motivace není nic! Můžete zkoušet všechny diety a cvičení, ale nakonec se vrátíte unavení a znechucení na začátek svého počínání. 

Chytněte své místo raději ihned a rozhodně přijďte včas!

Jmenuji se Michaela. Jsem učitelkou přípravné třídy na základní škole. Než jsem vyhledala pomoc trenéra, trápily mě bolesti zad a celková únava. Cvičit jsem začala 1.5. 2015 a má počáteční váha: 69 kg míry: pas-73, boky-98, stehno-64 . Má nynější váha je 57 kg míry: pas-62, boky- 87, stehno 52. Když se teď tak zpětně zamyslím, tak v den, kdy jsem se odhodlala kontaktovat pana Sedláčka se mi život obrátil o 360°-báječný přístup, ochota a schopnost motivovat a posouvat člověka dál mě hnala pořád dopředu. Nyní si bez sportu a zdravé vyvážené stravy nedokážu představit ani jediný den. Každý den se cítím plná energie a na bolesti zad už si ani nevzpomenu. Naučila jsem se, že když něco chci, tak budu dělat maximum pro to, aby toho dosáhla. Takže pokud i vy si chcete změnit život, cílit se dobře jak po fyzické tak i psychické stránce a nedokážete to sami, stačí udělat jeden malý krůček, a to kontaktovat trenéra Petra Sedláčka

Jmenuji se Lucie jsem Student, brigáda- prodávání na stánku. Měla jsem 85-86kg a bolesti zad a s tím související migrény . Za z 7 měsíců jsem zhubla 10kg díky spolupráci z Lucii a Petrem. Přestala jsem mít migrény a mam více energie. Získala jsem sebevědomí a vím, že když něco chci, tak na to mam. Chci vzkázat lidem „Musíte v sebe věřit a nepodceňujte se“

LucieStudent, brigáda- prodávání na stánku

Než jsem změnila svůj životní styl moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tomu to výsledků jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu , radu , vysvětlení . Velké DÍKY

Petra Jelenčiaková