Lucie Lovišková

Osobní trenérka a specialistka na zdravý životní styl

Každý má tu moc jít za svým životním cílem a dělat to co chce, co ho naplňuje, jsme strůjcem svého života věcí přítomných a budoucích. Každý má volbu jít tou správnou cestou. Je jen na nás co si vybereme a co chceme, tvořme tedy s láskou náš život a radujme se z našich úspěchů !!!

Celý život hledáme a dáváme tak možnost nám samotným popřemýšlet o tom, kam směřujeme. Můj směr se v určitý životní okamžik zúžil jen na výchovu dítěte, práci a zbytek každodenního shonu. Věděla jsem, že existuje mnoho metod, jak z toho vystoupit, jenže to mi nestačilo. Mnoho let jsem strávila pohráváním si s myšlenkou, co mě vlastně v životě baví a naplňuje.

 Pochopitelně jsem žena a jako každá z nás si chce své tělo a vlastně i fyzičku zlepšit. A na tom je potřeba pracovat. Tak dobře, dám se do toho, jenže za měsíc mě to opět přestalo bavit. Tak jsem se na to vykašlala. Pak jsem se dostala v životě do vážných situací.

 Když se vám všechno sype, boří se vztahy, zdraví, výchova dítěte…  Už vlastně nemáte chuť ani k životu ani k jídlu, protože jíte pořád to samé dokola a vlastně ve výsledku nezdravě.

Možná si spíš dáte skleničku vína, aby vám pomohla uvolnit to, co v poslední době vůbec nezvládáte. A pak může přijít taková malá životní krize. Zběsile hledáte, čeho se uchytit, co by vám pomohlo.  Jenže není nic. ………

Jednoho dne jsem se naštvala a řekla si dost. To doopravdy neexistuje něco, co by mi pomohlo? Já to chci najít!  A pak to přicházelo kousek po kousku. Nejdřív jsem začala navečer jen tak zlehka běhat a v tu chvíli jakoby všechen stres ze mě padal. Jak se mi vlastně ulevuje. Jenže sem pak nemohla popadnout dech a brzo jsem mě už docházelo sil, a to mě vedlo k zamyšlení,jestli to dělám vůbec dobře. Po nějaké době jsem navštívila místní posilovnu upřímně řečeno se strachem. Budou na mě všichni koukat, proboha vůbec to na těch strojích neumím. Zašila jsem se někam do rohu na rotoped a pomalu se rozkoukávala.

Všimla si, že si vlastně každý hledí svého a to bylo pro mě pozitivní. Až na jednoho pána, který jakoby učil druhého jak správně cvičit a používat stroje. Lákalo mě ho oslovit, protože jsem se chtěla dozvědět víc o tom všem všude kolem. Nechala jsem je dodělat svou práci a u odchodu jsem se odhodlala zeptat, jak tohle všechno vlastně funguje.

Bylo mi vysvětleno, že je to lekce s osobním trenérem, který vám přesně vysvětlí jak vše správně nastavit, používat, dýchat a dokonce se i správně stravovat. Objednala jsem se u něj a těšila se na naší první hodinu. Na první schůzce mi trenér vysvětlil, jak je důležité je se motivovat.

To je rozhodující. Vše mi pomalu začal vysvětlovat a mě docházelo pod vedením trenéra, jak mě to vlastně ohromně baví. Chodila jsem na tréninky pravidelně a dokonce jsem si nechala nastavit celý jídelníček. Pokaždé když jsem končila svou hodinku cítilajsem se báječně. Mělajsem totiž v hlavě svojí motivaci a to nechat svůj veškerý stres právě v téhle hodině cvičení za hlavou.

Moje cvičení je pro mě teď součástí života, protože mi dopomáhá k tomu, abych se cítila a ke zdraví mi zase dopomáhala strava, která je odlehčená a výživná. Myslím si, že jsem překonala sama sebe. Protože cvičit chodím až do dnešního dne a to s velkým nadšením. Nejen že je to vidět na mém těle, ale především i na mé psychické kondici za co jsem velice vděčná. Považuji to tak trochu za spasení. Spasením těla i ducha.

 

Vyplňte email a stáhněte si zdarma ebook

Jak neudělat chybu když začínáte hubnout 

Pohlaví*