Zbavte se stresu a najděte HLUBOKÝ RELAX

Proč tak málo odpočíváte ? Odpověď je jednodušší, než bychom čekali. Ve většině případů jsme totiž odpočívat nebyli naučeni a není to nic, za co bychom byli oceňováni. Navíc stále platí, že z celospolečenského hlediska jsou spíše obdivováni lidé, kteří jsou pracovití a orientovaní na výkon. Pro některé je ono „NESTÍHÁM“ známkou úspěchu a něčím, za co by jej ostatní měli obdivovat a co by mu měli závidět.

Termín

25 11. 2023 – 26. 11. 2023

Určen pro

Dvojice i jednotlivce

Místo

WELLNESS HOTEL PREZIDENT MORAVSKÁ 3, KARLOVY VARY 360 01

Cena

Cena KURZOVNÉHO je od 990 Kč do 2.100 Kč. Zaplatíte podle zážitku a vašich možností po AKCI .

NEUMÍTE odpočivat ? Naučte se zpomalit a relaxovat.

Možná jste také jako malí slýchali, že nejdřív má přijít práce a pak teprve zábava, a dodnes se tím (ne)vědomě řídíte. Pojďte přijít na kloub tomu, proč to tak je, a přečtěte si pár tipů, jak si odpočinek pořádně vychutnat.

Určitě se mnou budete souhlasit v tom, že odpočinek by měl být samozřejmou součástí našeho života. Přesto se spousta lidí kvůli pracovním nebo domácím povinnostem k odpočinku dostává nedostatečně. A co teprve úplné nicnedělání, to si dovolí opravdu jen málokdo…

U některých je situace ještě horší – když už si volno naplánují, nejsou schopni si je užít.

 

Dovolte si efektivně odpočívat a získáte?

Novou energii do života, která posílí Vaše tělo a mysl. Díky tomu budete prožívat více život naplno, nikoliv jen přežívat.

 • Hluboký relax v hotelu Prezident
  Moderní designový hotel, který se nachází v centru lázeňské zóny, pouhým pár kroků od světoznámého Vřídla. Za tradiční karlovarskou fasádou vás překvapí příjemný, svěží interiér, komfortní pokoje, restaurace s expozicí výtvarných děl a Wellness resort s plaveckým bazénem a světem saun.
 • Od diskomfortu až po relaxaci
  Ubytování ve dvoulůžkovém komfortní pokoji moderního designu na 4 dny (min. 3 noci) – (zapůjčení županu po celou dobu pobytu, pantofle)Polopenze (vybrat si můžete obědy nebo večeře) – (snídaně formou bufetu, výběr z menu nebo bufet + salátový a předkrmový bufet)
 • Sada procedur pro 1 osobu/pobyt:
  1x relaxační koupel v unikátním floatingovém bazénu pro 1 – 2 osoby 1x návštěva privátního sauna suitu „Královský Hammam“ + ruská baňa 1x regenerační přísadová koupel pro 1 – 2 osoby 1x klasická částečná masá
 • Autogenní trénink -Meditace mindfulness
  Tentoí trénink je metoda, kter při pravidelném provádění přispívá k rychlému obnovení sil a k odstranění příznaků napětí a neklidu. Po dokonalém nacvičení umožňuje autosugestivní ovlivňování některých tělesných funkci a může pomoci i při odstraňování nevhodných návyků a dosahování žádoucích vlastností. Působí na příznaky, neodstraňuje ovšem příčiny napětí, ani příčiny organických nebo neurotických poruch.

Výčitky svědomí a čekání na „AŽ“

Možná to znáte… Sednete si s knížkou ke kávě a už to začne: „Neměl bys jít raději dělat xxx?“ „No jo, to jsi celý ty, to by ti šlo, flákat se tady.“

Při odpočinku pociťujeme výčitky svědomí, často ten nátlak neuneseme a nakonec raději poslechneme dotírající myšlenky. Odpočinek odsouváme, na dovolené pracujeme, neustále žijeme s telefonem v ruce, abychom byli k dispozici zákazníkům, šéfovi…, během volna doháníme resty. To, že práce nikdy nekončí nebo že doba je taková, jsou jen výmluvy. Každému přece musí být jasné, že není možné čekat „až…“.

Je jen na nás, abychom tento „úprk do rakve“ zpomalili a život si náležitě užili.

Jak se přihlásit?

Stačí 4 kroky. A znáš to kdo dřív příjde……

 • 1
  Vyplňte společně přihlášku. V ní nám prozradíte něco o vaší dvojici.NEBO jen o vás samotných.
 • 2
  Po odeslání přihlášky dostanete na mail potvrzení, že se k nám vaše přihláška dostala. Současně vám zadáme jeden drobný úkol.
 • 3
  Po splnění úkolu vám dáme vědět, zda vás na kurz bereme.

A jen drobné upozornění
Může se stát, že vás na kurz nevezmeme: třeba proto, že od něj budete mít jiná očekávání, než co bude kurz nabízet. A nebo proto, že se nedokážeme plnohodnotně postarat o vaše specifické potřeby, např. zdravotní. Nehledejte v tom ale překážku. Přihlášku rozhodně pošlete, nic tím neztratíte.

Kolik stojí kurzovné ?

Konkrétně cokoliv mezi 990 Kč a 2100 Kč za dvojici. Kolik přesně, to je na vás. Zaplatíte podle zážitku a vašich možností po AKCI. Pokud se vám akce nebude líbit nemusíte nic platit,to je fér ne

Pobyt se pak hradí zvlášť od 2 450 - 4 900 Kč za osobu, podle typu pokoje.  více zde   Mito pobytu se může změnit podle počtu osob.

Přihlašování je spuštěno. Chcete jet?

Neváhejte a ptejte se na cokoli.