Transformační lídr Petr Sedláček vás zve na první lekci

Zjistěte jak můžete zhubnout 10 Kg za 90 dní

Objednejte vstupní konzultaci  dnes za 699 Kč

 POZOR: Místa jsou omezena, proto si raději rezervujte konzultaci teď. Obvykle kapacitu vždy rychle naplníme.

Lekci doprovází:

Petr Sedláček

Transformační lídr
Těším se na vás,na první lekci potřebujete jen 2 metry prostoru kolem sebe, láhev s vodou a dobrou náladu.

Konzultace one-line nebo osobně

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co vám přinese tato lekce a proč se jí nechat inspirovat?

  • Zjistíte, jakých chyb se dopouští drtivá většina lidí, kteří začínají cvičit. Díky těmto chybám dosáhnete minimálních pokroku, anebo se výsledky vůbec nedostaví.
  • Dozvíte, jak strava ovlivňuje vaše cvičení ale i myšlení
  • Společně si zacvičíme a vy zjistíte, jak taková lekce na dálku s osobním trenérem probíhá. Dozvíte se v čem je tento způsob cvičení jedinečný a hlavně jakým způsobem se liší od cvičení podle videa.
  • Naučíte se, jak správně připravit tělo pro jakékoliv další cvičení. Odnesete si solidní základ, na kterém můžete dále stavět.
  • Vysvětlím jakým způsobem efektivně redukovat váhu a nebo nabírat svalovou hmotu
  • Můžete pokládat dotazy a já vám moc rád na vše odpovím

Jak udržet motivaci při HUBNUTÍ

Bez správné motivace není nic! Můžete zkoušet všechny diety a cvičení, ale nakonec se vrátíte unavení a znechucení na začátek svého počínání. 

Chytněte své místo raději ihned a rozhodně přijďte včas!

Jmenuji se Michaela. Jsem učitelkou přípravné třídy na základní škole. Než jsem vyhledala pomoc trenéra, trápily mě bolesti zad a celková únava. Cvičit jsem začala 1.5. 2015 a má počáteční váha: 69 kg míry: pas-73, boky-98, stehno-64 . Má nynější váha je 57 kg míry: pas-62, boky- 87, stehno 52. Když se teď tak zpětně zamyslím, tak v den, kdy jsem se odhodlala kontaktovat pana Sedláčka se mi život obrátil o 360°-báječný přístup, ochota a schopnost motivovat a posouvat člověka dál mě hnala pořád dopředu. Nyní si bez sportu a zdravé vyvážené stravy nedokážu představit ani jediný den. Každý den se cítím plná energie a na bolesti zad už si ani nevzpomenu. Naučila jsem se, že když něco chci, tak budu dělat maximum pro to, aby toho dosáhla. Takže pokud i vy si chcete změnit život, cílit se dobře jak po fyzické tak i psychické stránce a nedokážete to sami, stačí udělat jeden malý krůček, a to kontaktovat trenéra Petra Sedláčka

Jmenuji se Lucie jsem Student, brigáda- prodávání na stánku. Měla jsem 85-86kg a bolesti zad a s tím související migrény . Za z 7 měsíců jsem zhubla 10kg díky spolupráci z Lucii a Petrem. Přestala jsem mít migrény a mam více energie. Získala jsem sebevědomí a vím, že když něco chci, tak na to mam. Chci vzkázat lidem „Musíte v sebe věřit a nepodceňujte se“
LucieStudent, brigáda- prodávání na stánku