Chcete mít více energie pro život ? 

Třiměsiční cvičební a stravovací VIP PROGRAM s komlexní podporou trenéra

Nemůžete se přinutit cvičit?

 Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda, nemáte dost energie pro život v noci špatně spíte ? Restartujte své tělo !

Také si stále opakujete…

POTŘEBUJI NAD SEBOU BIČ!
NEMÁM NA TO ČAS
NECHCE SE MI DRŽET NUDNOU DIETU
NEVÍM VŮBEC, JAK ZAČÍT

Získejte více energie pro život. 

Vyhněte se frustraci z neůspěchu, díky ověřenému PROGRAMU, který promění vaše tělo k nepoznání 

PŘIPOJÍTE SE K TĚM,kteří to dokázali

Můžete cvičit sebevíc dokonaleji, ale VÝSLEDEK vám zařídí jen KOMLEXNÍ PROGRAM. Můžete mít vychytaný Jídeníček, ale se bez nastavení vnitřní rovnovahy to bude jen různě dlouhé mučení. Moje progrmy řeší mnohem více než upocené fitko! Naučíte se účinné strategie, které potřebujete, abyste změnili svůj vztah k jídlu i cvičení..

Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Začala jsem cvičit před 3 měsíci, kdy jsem se cítila dost unaveně, bolela mě záda, neměla jsem žádnou kondici, stravovací návyky, minimální pohybovou aktivitu...atd. Na doporučení známých jsem vyhledala osobního trenéra Petra, který mi změnil vše mé negativní. V pase (za 3 měsíce) jsem zhubla 8 cm, přes zadek 6 cm, přes stehna 2 cm....myslím, že to mluví za vše! Při tomto tréninku jsem opravdu zhubla, celkově se cítím o mnoho lépe a jsem ráda, že jsem našla svého trenéra na hubnutí. Mohu ho jen doporučit. Péťo, děkuji...
Martina
S Petrem aktuálně spolupracuji déle než půl roku a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Fyzička šla nahoru, záda mě už tolik nebolí a co je podstatné, začal jsem opět mít rád své tělo. Umím se nyní lépe hýbat, dýchat a fyzický pohyb si díky tomu více užívat. Díky změně přístupu k cvičení a úpravě jídelníčku, jsem začal na svém těle poznávat svalové partie, o kterých jsem dříve ani nevěděl. Zpevnění core, posílení hlubokých svalů, získání tělesné rovnováhy a oprava zažitých, většinou špatných, cvičebních návyků. Může vám to vše znít jako klišé, nebo marketingový text, ale mě prostě spolupráce s Petrem baví :). Nepasuje se do role všeználka nebo špičkového sportovce, který kroutí hlavou nad tím, jací právě nyní jste. Naopak, zachoval si pohled a přístup člověka, motivátora a trenéra, který vás vede a pomáhá k dosažení toho, co vy sami chcete dosáhnout. Každý z nás je odlišný, každý z nás má jiná očekávání, jiné cíle. Právě proto je dle mého důležité to, co jsem už uvedl v textu výše. Petr umí naslouchat. Respektuje váš záměr a následně vás k němu vede, směřuje, případně vám dá zpětnou vazbu o reálnosti jeho dosažení. Tak hodně štěstí, radosti a vytrvalosti při dosahování vašich osobních cílů!
LukášCountry Sales Manager at Robert Bosch
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky
Jmenuji se Michaela. Jsem učitelkou přípravné třídy na základní škole. Než jsem vyhledala pomoc trenéra, trápily mě bolesti zad a celková únava. Cvičit jsem začala 1. 5. 2015 a má počáteční váha: 69 kg míry: pas 73, boky 98, stehno 64 cm. Má nynější váha je 57 kg, míry: pas 62, boky 87, stehno 52. Když se teď tak zpětně zamyslím, tak v den, kdy jsem se odhodlala kontaktovat pana Sedláčka, se mi život obrátil o 360°: báječný přístup, ochota a schopnost motivovat a posouvat člověka dál, mě hnala pořád dopředu. Nyní si bez sportu a zdravé vyvážené stravy nedokážu představit ani jediný den. Každý den se cítím plná energie a na bolesti zad už si ani nevzpomenu. Naučila jsem se, že když něco chci, tak budu dělat maximum pro to, aby toho dosáhla. Takže pokud i vy si chcete změnit život, cítit se dobře jak po fyzické, tak i psychické stránce a nedokážete to sami, stačí udělat jeden malý krůček, a to kontaktovat trenéra Petra Sedláčka.
MichaelaUčitelkou přípravné třídy
Jmenuji se Honza Colon a jsem v invalidním důchodu. Zároveň pomáhám lidem se stejnými problémy, jako mám já, v roli laického terapeuta. Na začátku naší spolupráce jsem měl mírnou obezitu a nevyšel jsem ani schody do 5. patra. Na základě Petrových rad ohledně konzumace alkoholu a například důležitým zásadám jíst alespoň 3 až 4 porce jídla denně jsem společně s doporučeným pitným režimem zhubl za tři měsíce 8 kilo. Dnes již vyjdu schody a nemusím čekat na výtah v baráku. Mám více energie a těším se na pondělní florbal, který jsem z vysokou nadváhou nemohl hrát. Petra Sedláčka vřele doporučuji.
Honza ColonTerapeut
Jmenuji se Lucie a jsem studentka a brigádnice, prodávám na stánku. Měla jsem 85 až 86 kg a bolesti zad a s tím související migrény. Za 7 měsíců jsem zhubla 10 kg díky spolupráci s Lucií a Petrem. Přestala jsem mít migrény a mám více energie. Získala jsem sebevědomí a vím, že když něco chci, tak na to mám. Chci vzkázat lidem „Musíte v sebe věřit a nepodceňujte se.“
LucieStudent
Než jsem změnila svůj životní styl, moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tohoto výsledku jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu, rady a vysvětlení. Velké DÍKY.
Petra Jelenčiaková

Jak poznáte, že je to pro vás?

Potřebujete zhubnout?

Udržte si zdravou váhu už natrvalo. Získáte individuální tréninkový plán, se kterým se dostanete do formy.

BOLÍ VÁS ZÁDA Z ČASTÉHO SEZENÍ U POČÍTAČE, NEBO V AUTĚ?

NEDOKÁŽETE UVOLNIT SVÉ TĚLO A ODPOČÍVAT? POTŘEBUJETE SE NAUČIT RELAXOVAT ?

Potřebujete lepší imunitu ?

Trápí vás často nachlazení a virózy? Nevíte, jak se zbavit chronické rýmy? Zlepšete svou imunitu díky cvičení.

CHCETE JÍST ZDRAVĚ A CVIČIT, ALE NEMŮŽETE SE DOKOPAT?

POTŘEBUJETE TO VZÍT OD PODLAHY A NEHLEDÁTE ČÁSTEČNÁ ŘEŠENÍ?

Potřebujete lepší výkon a pozornost?

Zvyšte výkon svého srdce, oběhové soustavy, svalů a celého pohybového aparátu. Brzy se začnete cítit lépe.

Potřebujete více energie pro život ?

Bez energie naše tělo nedokáže fungovat. Je na ní závislé. A to i ve spánku. Získáte ji nejen z jídla, ale i cvičením.
0
hodin
Úspora času za měsic
0
Úspora za vstup do fitness
0
Kg
Tuku měsíčně dole

Shodujetese v některých bodech? Pokud ANO, rezervujte si svou Úvodní KONZULTACÍ zjistěte vice...

Není na co čekat,do 3 dnů se ozvu a společně domluvíme vše potřebné pro první lekci. Získáte Podporu i energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte. Ušetříte spoustu času a peněz které lidé utrácejí za nesmyslné diety.

3 Hlavní pilíře PROGRAMU

VSTUPNÍ SEMINÁŘ ONE-LINE

 • Dostaneš vypracovaný plán na míru na základě předem vyplněného dotazníku.
 • Probereme strategii stravování a systém tréninku.
 • Zjistíš, jak můžeš okamžitě začít bez velkých příprav.
 • Dostaneš rady a tipy na to, čemu se vyvarovat a vyvrátíme si základní výživové mýty.
 • Provedeme vstupní pohybovou diagnostiku a měření tělesné kompozice
 • Na semináři nastavení mysli ti ukážu, jakým způsobem žiji několik posledních let a jaké nástroje denně používám, abys měl/a každé ráno čistou hlavu a věděl/a přesně co máš dělat.

Nastavení mysli & Motivační systém 

Tvoje mysl se stane stejně pevná, jako tvoje svaly. Získáš metody, jak s myslí pracovat a taky si je na vlastní kůži vyzkoušíš. Zatřeseš základy tvých starých návyků a vytvoříš nové. Probudíme motivaci, která nikdy nekončí.

V uzavřené skupině na facebooku, budeme společně dál řešit výživu, mindset a trénink. Zároveň budeš moci prezentovat svoje výsledky a v neposlední řadě získáš neuvěřitelnou podporu všech ostatních.

Rekapitulace

 • Nastavíme tvoje cíle a získáš jasná vodítka, jak jednoduše začít.
 • Budeš od kouče získávat pravidelnou zpětnou vazbu, jak vylepšit jídla, která běžně jíš.
 • Společně absolvujeme všechny nestandartní situace (návštěvy, služebky, dovolená, večírky apod.) a naučím tě je zvládat.
 • Plán přizpůsobíme tvému životnímu stylu, nikoliv naopak.
 • Během 3 měsíců vytvoříme nový stravovací styl, se kterým nebudeš chtít zkoncovat.

TRÉNINK

 • Zjistíme tvoje pohybové a silové limity a tomu přizpůsobíme tvůj trénink.
 • Posílíš střed těla a s nácvikem správných dechových vzorců se zbavíš bolavých zad. Zvýšíš mobilitu svých kloubů, získáš zpět pevnost svalů a zbavíš se přebytečných kil. Díky pravidelným tréninkům zvýšíš motivaci, energii, sebevědomí a získáš lepší pocit ze sebe sama.
 • Trénink bude trvat 60 minut včetně rozcvičení. Trénovat budeme společně 2 x týdně. na živo online
 • Naučíš se pohybovým a dechovým vzorcům, aby tě už nikdy neprovázela bolest zad a kloubů.
 • Dostaneme z tebe maximum, ale nikdy za cenu rizika zranění a špatného provedení.
 • Program je uložen v členské sekci. Pokud zmeškáš hodinu viš co maš dělat.

VÝŽIVA

 • Naučíme tě systém, jak jíst to, co máš rád(a) bez počítání kalorií a vytvořit si zdravý vztah k jídlu. Zbavit se výčitek a stresu z jídla, a přitom shodit přebytečná kila. Optimální výživa začne být palivem pro tvé tělo i mysl.
 • Získáš svého osobního výživového kouče, který bude mít pod kontrolou všechno co sníš a vypiješ za 24 hodin, 7 dní v týdnu!
 • Pomocí audio zpráv budeš pravidelně dostávat zpětnou vazbu a vylepšovat tak svůj jídelníček.
 • Nebudeš vážit ani zapisovat kalorie. Nebudu ti zakazovat určité potraviny ani tě nutit jíst jiné, které ti nechutnají.
 • Jídelníček přizpůsobím tvému životnímu stylu a možnostem.
 • Každý měsíc tě přeměřím na InBody, abychom věděli, že jdeš správným směrem.

Dokážeš vše v co věříš ! Tvůj život a tělo se muže změní k nepoznání

Cvičeni nebo strava nejsou tou klíčovou esencí jak tvrdí většina guru trenéru. Nejprve je potřeba porazit sám sebe Svoje vnitřní výmluvy které si nosíš ve své hlavě. Pak se teprve může změna odehrát.  Ze své osobní zkušenosti vím, že člověk, který neumí změnit svoje vnitřní přesvědčení, nikdy nemůže trvale uspět. Hlava ho dovede vždy na začátek jeho boje. Ve skutečném životě není žádné fitko ani trenér, jen vy a váš život. Trénink nám umožňuje žit naplno bez omezení. Prožívat dobrodružství naśeho života.

Nejtěžší je začít a proto rovnou dostanete první dárek  "Jak na Motivaci"

BONUS v hodnotě  399,- Kč ZDARMA

První lekcí to nekončí ale začíná!

Na první konzulaci získáte vše, abyste mohl/a okamžitě začít. Pak už se vrhneme do práce.
Společný trénink 2 x týdně (na živo nebo online). 

Adresa: Přívozní 937/3
170 00  Praha 7

 

Kolik to stojí?

Měsíční cena programu je 3800 Kč cena přípravky komplet je 4800 Kč

Kdo vůbec jsi?

Jmenuji se Petr Sedláček a vedu tým profíků který se o tebe postará. Jsem ve svém oboru ten co má jak odborné zkušenosti, ale také jsem si prošlel cestou, na kterou se právě vydáváš.

Pro koho to není?

Program není pro lidi, kteří očekávají zázraky a rychlé výsledky. Čím rychlejší výsledek očekáváš, tím přísnější režim budeš muset dodržovat a tím méně udržitelný bude. Mým cílem je pomoci ti zhubnout trvale a ne 10 kg za měsíc, jen abys je za další měsíc nabral zpět. Trvalá změna musí být pomalá, postupná a vyžaduje trpělivost. Pokud chceš vidět radikální výsledky a včera bylo pozdě, nebude pro tebe kurz vhodný.

Kolik času kurz zabere?

Je úplně jedno kolik máš momentálně volného času. Razím přístup: “Alespoň něco je vždy lepší než nic.”, proto je možné každou část kurzu přizpůsobit tvým možnostem. Kurz je zaměřen na praktické procvičování drobných úkolů každý den, které zaberou 5-20 minut a přidávají se postupně, abys vše zvládl/a. Navíc se jako první zaměříme na to, aby sis byl schopný/a udělat víc času.

Co když vynechám trénink?

Trénink si můžeš odjet sam podleplanu ale nahradit to v týmu nelze. Chodit trénovat je v následujících 3 měsících tvůj závazek, se kterým musíš počítat a vyhradit si na něj 2x týdně čas.

Zamysleme se, vždyť přece člověk, který má více energie, dělá posléze lepší rozhodnutí, což se projeví v jeho  životě na všech úrovnich .