Chcete mít SUPER TĚLO ale nedokážete se „NAKOPNOUT“ začít na sobě pracovat.

TÝDEN pro všechny, kteří potřebují Pořádnou DÁVKU motivace.

Získejte více energie ze startu. 

Vyhněte se frustraci z neůspěchu, díky ověřenému PROGRAMU.

Můžete cvičit sebevíc dokonaleji, ale VÝSLEDEK vám zařídí jen KOMLEXNÍ PROGRAM. Můžete mít vychytaný Jídelníček, ale se bez nastavení vnitřní rovnováhy to bude jen různě dlouhé mučení. Moje programy řeší mnohem více než upocené fitko! Naučíte se účinné strategie, které potřebujete, abyste změnili svůj vztah k jídlu i cvičení.

S&M FITNESS
Jeseniova 69, Praha 3

nebo cvičte v pohodlí domova s osobní PODPOROU trenéra 90 % lidí samo cvičit nevydrží, vy mezi nimi nebudete. JE LEPŠÍ CVIČIT ONLINE,NEŽ LEŽET NA GAUČI OFFLINE

Také si stále opakujete…

POTŘEBUJI NAD SEBOU BIČ!
NEMÁM NA TO ČAS
NECHCE SE MI DRŽET NUDNOU DIETU
NEVÍM VŮBEC, JAK ZAČÍT

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!

Petr Sedláček 

Průvodce změnou životního stylu 

 • 10 let práce jako kondiční trenér
 • 15 let praxe s výživou a činskou dietikou
 • 10 let aplikované psychologie
 • Celoživotní trénink bojového umění a práce na sobě, která vychází i zmého příběhu a nikdy nekončí

Mou prací je pomáhát lidem, aby se cítili v životě fit a plní energie.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Začala jsem cvičit před 3 měsíci, kdy jsem se cítila dost unaveně, bolela mě záda, neměla jsem žádnou kondici, stravovací návyky, minimální pohybovou aktivitu...atd. Na doporučení známých jsem vyhledala osobního trenéra Petra, který mi změnil vše mé negativní. V pase (za 3 měsíce) jsem zhubla 8 cm, přes zadek 6 cm, přes stehna 2 cm....myslím, že to mluví za vše! Při tomto tréninku jsem opravdu zhubla, celkově se cítím o mnoho lépe a jsem ráda, že jsem našla svého trenéra na hubnutí. Mohu ho jen doporučit. Péťo, děkuji...
Martina
S Petrem aktuálně spolupracuji déle než půl roku a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Fyzička šla nahoru, záda mě už tolik nebolí a co je podstatné, začal jsem opět mít rád své tělo. Umím se nyní lépe hýbat, dýchat a fyzický pohyb si díky tomu více užívat. Díky změně přístupu k cvičení a úpravě jídelníčku, jsem začal na svém těle poznávat svalové partie, o kterých jsem dříve ani nevěděl. Zpevnění core, posílení hlubokých svalů, získání tělesné rovnováhy a oprava zažitých, většinou špatných, cvičebních návyků. Může vám to vše znít jako klišé, nebo marketingový text, ale mě prostě spolupráce s Petrem baví :). Nepasuje se do role všeználka nebo špičkového sportovce, který kroutí hlavou nad tím, jací právě nyní jste. Naopak, zachoval si pohled a přístup člověka, motivátora a trenéra, který vás vede a pomáhá k dosažení toho, co vy sami chcete dosáhnout. Každý z nás je odlišný, každý z nás má jiná očekávání, jiné cíle. Právě proto je dle mého důležité to, co jsem už uvedl v textu výše. Petr umí naslouchat. Respektuje váš záměr a následně vás k němu vede, směřuje, případně vám dá zpětnou vazbu o reálnosti jeho dosažení. Tak hodně štěstí, radosti a vytrvalosti při dosahování vašich osobních cílů!
LukášCountry Sales Manager at Robert Bosch
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky
Jmenuji se Michaela. Jsem učitelkou přípravné třídy na základní škole. Než jsem vyhledala pomoc trenéra, trápily mě bolesti zad a celková únava. Cvičit jsem začala 1. 5. 2015 a má počáteční váha: 69 kg míry: pas 73, boky 98, stehno 64 cm. Má nynější váha je 57 kg, míry: pas 62, boky 87, stehno 52. Když se teď tak zpětně zamyslím, tak v den, kdy jsem se odhodlala kontaktovat pana Sedláčka, se mi život obrátil o 360°: báječný přístup, ochota a schopnost motivovat a posouvat člověka dál, mě hnala pořád dopředu. Nyní si bez sportu a zdravé vyvážené stravy nedokážu představit ani jediný den. Každý den se cítím plná energie a na bolesti zad už si ani nevzpomenu. Naučila jsem se, že když něco chci, tak budu dělat maximum pro to, aby toho dosáhla. Takže pokud i vy si chcete změnit život, cítit se dobře jak po fyzické, tak i psychické stránce a nedokážete to sami, stačí udělat jeden malý krůček, a to kontaktovat trenéra Petra Sedláčka.
MichaelaUčitelkou přípravné třídy
Jmenuji se Honza Colon a jsem v invalidním důchodu. Zároveň pomáhám lidem se stejnými problémy, jako mám já, v roli laického terapeuta. Na začátku naší spolupráce jsem měl mírnou obezitu a nevyšel jsem ani schody do 5. patra. Na základě Petrových rad ohledně konzumace alkoholu a například důležitým zásadám jíst alespoň 3 až 4 porce jídla denně jsem společně s doporučeným pitným režimem zhubl za tři měsíce 8 kilo. Dnes již vyjdu schody a nemusím čekat na výtah v baráku. Mám více energie a těším se na pondělní florbal, který jsem z vysokou nadváhou nemohl hrát. Petra Sedláčka vřele doporučuji.
Honza ColonTerapeut
Jmenuji se Lucie a jsem studentka a brigádnice, prodávám na stánku. Měla jsem 85 až 86 kg a bolesti zad a s tím související migrény. Za 7 měsíců jsem zhubla 10 kg díky spolupráci s Lucií a Petrem. Přestala jsem mít migrény a mám více energie. Získala jsem sebevědomí a vím, že když něco chci, tak na to mám. Chci vzkázat lidem „Musíte v sebe věřit a nepodceňujte se.“
LucieStudent
Než jsem změnila svůj životní styl, moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tohoto výsledku jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu, rady a vysvětlení. Velké DÍKY.
Petra Jelenčiaková

Jak program probíhá?

 • 1
  NEJPRVE ÚVODNÍ KONZULTACE.
  Do e-mailu obdržíte podrobné instrukce. Dalším krokem bude osobní diagnostika (online nebo posilovně),díky ní získáte plán šitý na míru vašemu tělu.
 • 2
  Program odstartujeme po domluvě buď v posilovně nebo online přes webkameru u vás v obýváku.
 • 3
  Společně se setkáme na dvou tréninkových lekcích a dvou online konzultacích
 • 4
  Získáte nejen jídelníček nebo cvičení ale i návod jak pracovat s motivací
 • 5
  Pokud vás to bude bavit můžeme dále společně pokračovat a nebo zkusíte vykročit na cestu podle návodu který jste dostal/a

Tréninkový plán na týden

Trénink přispívá ke zrychlení metabolismu, zlepšení kondice a vytváří ideální prostředí pro spalování tuků dalších 24 hodin po skončení tréninku.

800 Kč  v ceně

Stravovací plán 15 minutové vaření.

Pro většinu lidí není snadné sestavit jídelníček, který jim umožňuje zdravě zhubnout, udržet si stabilní hmotnost či zvýšit objem svalové hmoty. A právě proto je potřeba kvalitní stravovací plán!!

890 Kč  v ceně

Elektronická kniha jak na motivaci

Bez správné motivace není nic! Můžete zkoušet všechny diety a cvičení, ale nakonec se vrátíte unavení a znechucení na začátek svého počínání.  Proto osobní motivace a práce s ní, je to nejdůležitější v této chvíli i pro vás. Zde se totiž dělí zrno od plev!

499 Kč  ZDARMA 

Měření - Tanita a KONZULTACE

Vyhodnotí, kolik vody je v buňkách a kolik mimo buňky, kolik v tkáních, kolik vody v tuku, celkové vyhodnocení zda nejsou vaše ledviny přetížené.
Komplexní složení těla – kostra, svalovina, voda
Viscerální tuk – v cm čtverečních
Segmentální rozložení vody a tělesné tekutiny
Metabolický věk
Mineralizace kostí – vyhodnotí, zda nedochází k řídnutí kostí.

450 Kč  ZDARMA 

Na týden se stanu průvodcem vaší změny.

Osobně vás provedu celým programem vše  vám vysvětlím a pomůžu s nastavením vaší změny. Pokud se vám bude program líbit můžete následně pokračovat  v návazném programu .Nebo nastartujete sami sebe a vydáte se  sami na cestu k úspěchu.

Společně se setkáme na dvou tréninkových lekcích a dvou online konzultacích

SM Fitness - www.smanfitness.cz
Adresa: Jeseniova 69, 130 00 Praha 3-Žižkov

NEBO Z POHODLÍ DOMOVA -živá lekci přes internet s osobní podporou trenéra. JE LEPŠÍ CVIČIT ONLINE,NEŽ LEŽET OFFLINE 

Položte si otázku "Jaké by to bylo, být končně fit, mít více energie a v noci lépe spát ?

Cena týdenního programu je 2719 Kč ale pouze do konce měsíce ledna)  cena 1980 Kč + BONUS v hodnotě 2949 Kč pro první 4 účastníky  kteří budou pokračovat dále v PROGRAMU

DŮLEŽITÉ: Pokud po týdnu nebudete přesvědčení, že šlo o nejlepší investici za posledních 5 let, řekněte mi to a já vám: VRÁTÍM CELOU ČÁSTKU ZPĚT. Bez překážek ! Okamžitě ! Přidam i FLAŠKU ŠAMPAŇSKÉHO jako omluvu!  

Prvním TÝDNEM to nekončí ale začíná !

Zamysleme se, vždyť přece člověk, který má více energie, dělá posléze lepší rozhodnutí, což se projeví v jeho  životě na všech úrovnich .