Chcete zhubnout za 90 dní 10 Kg ? 

....ale nemůžete se přinutit začít ?

"  60 min. LEKCE ZDARMA Vám to usnadní "

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vyplňte nezávaznou přihlášku a  osobě se Vám do 3 dnů ozvu.

PŘIHLÁŠKY do PROGRAMU  uzavírám ! a to za...

Adresa: Jeseniova 69, 130 00 Praha 3-Žižkov

Získejte podporu a energii pro váš  život.

 Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Restartujte své tělo ! 

" Za 90 dní  RESTARTUJETE své tělo ! "

  ŘEKNĚTE ANO. Prémiové transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.

Také si stále opakujete…

POTŘEBUJI NAD SEBOU BIČ!
NEMÁM NA TO ČAS
NECHCE SE MI DRŽET NUDNOU DIETU
NEVÍM VŮBEC, JAK ZAČÍT

Jak poznáte, že je PROGRAM pro vás ?

 

CHCETE JÍST ZDRAVĚ A CVIČIT, ALE NEMŮŽETE SE DOKOPAT?

POTŘEBUJETE TO VZÍT OD PODLAHY A NEHLEDÁTE ČÁSTEČNÁ ŘEŠENÍ?

JSTE V NEUSTÁLÉM PRESU A NEMÁTE MOC ČASU?

NECHCETE A NEBO NEMŮŽETE DOJÍŽDĚT ZA TRENÉREM? NEBO NECHCETE, ABY VÁS NĚKDO OČUMOVAL V POSILOVNĚ?

BOLÍ VÁS ZÁDA Z ČASTÉHO SEZENÍ U POČÍTAČE, NEBO V AUTĚ?

NEDOKÁŽETE UVOLNIT SVÉ TĚLO A ODPOČÍVAT? POTŘEBUJETE SE NAUČIT RELAXOVAT ?
0
hodin
Úspora času za měsic
0
Úspora za vstupy do fitness
0
Kg
Tuku měsíčně dole

Bojíte se změny, protože minulé pokusy nefungovaly ?

Jde to ale i jinak PŘIPOJÍTE SE K TĚM, kteří to už dokázali. Každý úspěch začíná rozhodnutím to zkusit.

Trenér na hubnutí je komplexní program s individuální péčí. Určen je pro každého, kdo hledá osobní přístup který přinaší výsledky. 

Nebudete v tom sami !

Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!

Jak program probíhá?

Potřebujete zhubnout, ale chybí vám silná vůle? Objevte JEDNODUCHÝ SYSTÉM, díky kterému zhubnete. Zjistěte jak funguje tento ověřený PROGRAM.

První krůček ...

První kozultací to začíná domluvte si nezávaznou ÚVODNÍ KONZULTACI ZDARMA. Do e-mailu obdržíte podrobné instrukceDalším krokem bude osobní diagnostika,díky ní získáte plán šitý na míru vašemu tělu.

Druhý krok ...

Pokud vám bude PROGRAM dávat smysl a váš motiv bude dostatečně funkční, společně pak vytvoříme plán,který není o dietě, ale o změně.O změně jídla, myšlení, chování i vztahu k vlastnímu tělu.

Třetí krok ...

Získáte podporu a energii pro vaší proměnu, naučím vás nejenom jak jíst a cvičit, ale také jak pracovat se svou životní energií. Jak ji kultivovat a usměrňovat do záměru lepšího života.

Čtvrtý krok...

Během 12 týdnů, vybudujete zdravé návyky tak,
aby byly,,slučitelné se životem“ Vyhnete se tak nesmyslným postupům kterych je plný internet. Získáte 100 % podporu a velké zjednodušení celého postupu.

Pátý krok...

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO ! Ukončením programu to nekončí. Program je forma životního stylu.Nejde jen o cvičení nebo stravu ale též se setkávat s dalšími podobně naladěnými lidmi. Společně pak můžeme zažít mnoho dobrodružství které si teď ani neumíte možná představit.Výsledky a proměny ale mluví za vše...

Opravdu existuje jednoduchá cesta

Za 12 tydnů dokážete změnit dosavadní uvažování nad jídlem a zhubnout bez držení nesmyslných diet. Zažijte jaké to je, když se jídlo stane vašim přítelem.Bude se vám lépe dýchat, váš spánek bude kvalitnější. Získáte i lepší vyhlídky do budoucna.

Petr Sedláček 

Mou prací je pomáhát lidem, aby se cítili v životě fit a plní energie.

  • 15 let práce jako kondiční trenér
  • 15 let praxe s výživou a činskou dietikou
  • 10 let aplikované psychologie
  • Celoživotní trénik bojového umění a práce na sobě, která vychází i zmého příběhu a nikdy nekončí

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Začala jsem cvičit před 3 měsíci, kdy jsem se cítila dost unaveně, bolela mě záda, neměla jsem žádnou kondici, stravovací návyky, minimální pohybovou aktivitu...atd. Na doporučení známých jsem vyhledala osobního trenéra Petra, který mi změnil vše mé negativní. V pase (za 3 měsíce) jsem zhubla 8 cm, přes zadek 6 cm, přes stehna 2 cm....myslím, že to mluví za vše! Při tomto tréninku jsem opravdu zhubla, celkově se cítím o mnoho lépe a jsem ráda, že jsem našla svého trenéra na hubnutí. Mohu ho jen doporučit. Péťo, děkuji...
Martina
S Petrem aktuálně spolupracuji déle než půl roku a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Fyzička šla nahoru, záda mě už tolik nebolí a co je podstatné, začal jsem opět mít rád své tělo. Umím se nyní lépe hýbat, dýchat a fyzický pohyb si díky tomu více užívat. Díky změně přístupu k cvičení a úpravě jídelníčku, jsem začal na svém těle poznávat svalové partie, o kterých jsem dříve ani nevěděl. Zpevnění core, posílení hlubokých svalů, získání tělesné rovnováhy a oprava zažitých, většinou špatných, cvičebních návyků. Může vám to vše znít jako klišé, nebo marketingový text, ale mě prostě spolupráce s Petrem baví :). Nepasuje se do role všeználka nebo špičkového sportovce, který kroutí hlavou nad tím, jací právě nyní jste. Naopak, zachoval si pohled a přístup člověka, motivátora a trenéra, který vás vede a pomáhá k dosažení toho, co vy sami chcete dosáhnout. Každý z nás je odlišný, každý z nás má jiná očekávání, jiné cíle. Právě proto je dle mého důležité to, co jsem už uvedl v textu výše. Petr umí naslouchat. Respektuje váš záměr a následně vás k němu vede, směřuje, případně vám dá zpětnou vazbu o reálnosti jeho dosažení. Tak hodně štěstí, radosti a vytrvalosti při dosahování vašich osobních cílů!
LukášCountry Sales Manager at Robert Bosch
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky
Jmenuji se Michaela. Jsem učitelkou přípravné třídy na základní škole. Než jsem vyhledala pomoc trenéra, trápily mě bolesti zad a celková únava. Cvičit jsem začala 1. 5. 2015 a má počáteční váha: 69 kg míry: pas 73, boky 98, stehno 64 cm. Má nynější váha je 57 kg, míry: pas 62, boky 87, stehno 52. Když se teď tak zpětně zamyslím, tak v den, kdy jsem se odhodlala kontaktovat pana Sedláčka, se mi život obrátil o 360°: báječný přístup, ochota a schopnost motivovat a posouvat člověka dál, mě hnala pořád dopředu. Nyní si bez sportu a zdravé vyvážené stravy nedokážu představit ani jediný den. Každý den se cítím plná energie a na bolesti zad už si ani nevzpomenu. Naučila jsem se, že když něco chci, tak budu dělat maximum pro to, aby toho dosáhla. Takže pokud i vy si chcete změnit život, cítit se dobře jak po fyzické, tak i psychické stránce a nedokážete to sami, stačí udělat jeden malý krůček, a to kontaktovat trenéra Petra Sedláčka.
MichaelaUčitelkou přípravné třídy
Jmenuji se Honza Colon a jsem v invalidním důchodu. Zároveň pomáhám lidem se stejnými problémy, jako mám já, v roli laického terapeuta. Na začátku naší spolupráce jsem měl mírnou obezitu a nevyšel jsem ani schody do 5. patra. Na základě Petrových rad ohledně konzumace alkoholu a například důležitým zásadám jíst alespoň 3 až 4 porce jídla denně jsem společně s doporučeným pitným režimem zhubl za tři měsíce 8 kilo. Dnes již vyjdu schody a nemusím čekat na výtah v baráku. Mám více energie a těším se na pondělní florbal, který jsem z vysokou nadváhou nemohl hrát. Petra Sedláčka vřele doporučuji.
Honza ColonTerapeut
Jmenuji se Lucie a jsem studentka a brigádnice, prodávám na stánku. Měla jsem 85 až 86 kg a bolesti zad a s tím související migrény. Za 7 měsíců jsem zhubla 10 kg díky spolupráci s Lucií a Petrem. Přestala jsem mít migrény a mám více energie. Získala jsem sebevědomí a vím, že když něco chci, tak na to mám. Chci vzkázat lidem „Musíte v sebe věřit a nepodceňujte se.“
LucieStudent
Než jsem změnila svůj životní styl, moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tohoto výsledku jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu, rady a vysvětlení. Velké DÍKY.
Petra Jelenčiaková

Nejtěžší je začít a proto rovnou dostanete první dárek  "Jak na Motivaci"

BONUS v hodnotě  399,- Kč ZDARMA