Nové tělo nové zážitky !

Cílem  cvičení není mít největší svaly, vyhrát olympiádu. Pohyb nám dává do života mnohem více. Cílem našeho cvičení je zdraví, vyrovnanost, více energie, návrat k sobě, osobní mistrovství a štěstí… a  mnohem více...

Zážitkové kurzy pro tělo i duši.

Skutečný život skutečné zážitky

Přináším emoce a zážitky a pomáhám je proměnit ve zkušenost. Protože zkušenost, to je návod na budoucnost. Dobrodružství na vodě, v horách, v lese. Putování za hranice komfortu, za svým rozvojem. Překonávání překážek, hledání  životní rovnováhy. Opravdová divočina a opravdové přátelství.Poznáte, že dokážete víc, než si myslíte!

2511

Hluboký relax

25.11. 2024 - 26.11. 2024
1208

Na kole k moři - Dovolena jinak

12.8. 2024 - 18.8. 2024Polsko
1304

Plán zdravého života pro celou rodinu

13.4. 2024Adresa setkání: Kokořínský Důl 48, 277 23 Kokořín
2502

Jak tuk pálit a neukládat

25.2. 2024 - 18.2. 2024S&M FITNESS Jeseniova 69, Praha 3
2302

Přechod Krkonoš za (prodloužený) víkend - Modrá hřebenovka

23.2. 2024 - 25.2. 2024Krkonoše - Modrá hřebenovka
2701

7 věcí, které vám kurzy přinesou do života.

 • 1
  PRAVIDELNÝ POHYB = ZDRAVÍ
  V Číně mají přísloví “Jste tak staří, jak stará je vaše páteř.” Sezením u počítače naše páteř rozhodně nemládne, a naopak pravidelným pohybem se i starší lidé dokážou udržet v úctyhodné fyzické i duševní kondici. Dokonce i podle některých lékařů západní medicíny je fyzický pohyb jedním ze základů zdraví, spolu se spánkem, dobrou stravou a vyváženým životním stylem.
 • 2
  VÍCE ENERGIE, VÍCE RADOSTI ZE ŽIVOTA
  Pohyb neslouží k tomu, abychom se vyčerpávali. Pohyb slouží k tomu, abychom měli více energie, více chuti do každodenní práce a více radosti ze života. Pohyb nás oživuje, pohyb nás vrací do přítomnosti, pohyb nám dává příležitost zažít tento svět doopravdy a ne v myšlenkách a představách. Ideální je najít si takovou dlouhodobou pohybovou aktivitu, která tělo oživuje, místo aby ho zraňovala a která vám energii dodává místo, aby vás vyčerpávala.
 • 3
  NÁVRAT K SOBĚ, POSÍLENÍ STŘEDU
  V současném světě je lehké ztratit rovnováhu, zapomenout na sebe a rozplynout se v každodenním kolotoči “povinností” a požadavků společnosti. Když si pravidelně každý den najdete čas sami na sebe a zacvičíte si, znamená to, že začínáte mít svůj život ve vlastních rukách. Věnovat pravidelně nějaký čas svému tělu, zdraví, rovnováze a rozvoji znamená, že budujete návyk věnovat se sobě, zvyšujete svoje sebevědomí, sebedůvěru a sebehodnotu. Už to je v dnešní společnosti zázrak. Navíc, pokud je vaše cvičení všestranné a vyvážené, pokud vám dává zpětnou vazbu a prostor k pokrokům, posilňujete cvičením své centrum – to místo, kde jste doma a z kterého můžete tvořit ve světě. V dnešním roztěkaném světě svoje centrum dnes potřebujeme více než kdykoliv předtím.
 • 4
  ROVNOVÁHA MEZI TĚLEM A MYSLÍ
  Naše civilizace v současnosti preferuje myšlení, tedy “hlavu”… A tělo strádá na 100 způsobů – u počítače, na nekonečných poradách, v autě, nad smartphonem. Pokud však chceme být opravdu produktivní, autentičtí, tvořiví… potřebujeme mít nejen hlavu v oblacích, ale také nohy na zemi. Potřebujeme tělo plné energie, ve kterém se cítíme pohodlně, bezpečně a kompetentně. Tělo, se kterým zvládneme všechny nástrahy civilizace. Ve středověkých klášterech byl základem rozvoje koncept “Ora et labora – … modlitba a práce. Avšak práce byla tehdy fyzická a navíc v přírodě. Pokud je vaše práce mentální, potřebujete na svůj vyvážený rozvoj dvojici “meditace a cvičení”.
 • 5
  UVOLNĚNÍ STRESU A EMOCÍ
  Když antilopu v africké savaně nahání lev a antilopě se povede utéct, její stádo ji nechce přijmout zpátky – protože je plná stresových hormonů po prožitém nebezpečí a stádo nechce mít u sebe nevyrovnané kusy. A tak antilopa musí jít kousek stranou a několik hodin ztrávit uvolňováním napětí ze svého těla – vytřásáním, podivnými poskoky a válením sudů. Jakkoliv vtipně u toho ta antilopa vypadá, když se jí takto povede svalového napětí a stresových hormonů zbavit, může se vrátit do svého stáda. I my lidé potřebujeme někdy uvolnit napětí ze stresu, strachu nebo hněvu. Avšak navzdory populárním článkům, stresu se mlácením do polštáře nezbavíme – výzkumy ukázali, že to spíše zvedá úroveň agrese. K odplavení stresu potřebujeme pohyb střední intenzity, do kterého se zapojuje celé tělo a ve kterém se napětí z těžkého dne postupne vyplaví. Vyčistění hlavy. To je jeden z důvodů, proč se po tréninku cítíme tak svěže.
 • 6
  CESTA K OSOBNÍMU MISTROVSTVÍ
  Tento PROGRAM je Cesta – tedy proces postupného zlepšování sebe sama. Rozvíjíme v něm schopnost učit se, zapojit se i udělat si odstup, komunikovat, řešit konflikty, vidět věci pozitivně… Tím, že postupujeme po této Cestě, roste i naše kompetence tvořit v běžném životě. Každé cvičení, pokud není samoúčelné.
 • 7
  ŠTĚSTÍ JAKO BONUS
  U cvičení se vylučují také hormony štěstí… a vy určitě chcete mít ve svém životě štěstí. Štěstí není něco, co se dá koupit nebo vynutit. Avšak – štěstí se dá vytvářet – například pravidelným cvičením nebo poctivou prací. Podívejte se také na článek Jsem pohodě? Cvičím. Nejsem v pohodě? Cvičím víc. Hezké je, že všechno co jsem tady napsal začíná platit od prvního tréninku a na každém dalším tréninku je to lepší. Avšak když s cvičením přestanete, začne to postupně vyprchávat. Jednoduše – výše uvedené body platí, když cvičíte pravidelně a dlouhodobě. Pokud jste to ještě nezažili, doporučuji vyzkoušet. A pokud to už děláte a líbí se vám to, doporučuji v tom pokračovat.

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

Než jsem změnila svůj životní styl, moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tohoto výsledku jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu, rady a vysvětlení. Velké DÍKY.
Petra Jelenčiaková
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky
Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Jmenuji se Honza Colon a jsem v invalidním důchodu. Zároveň pomáhám lidem se stejnými problémy, jako mám já, v roli laického terapeuta. Na začátku naší spolupráce jsem měl mírnou obezitu a nevyšel jsem ani schody do 5. patra. Na základě Petrových rad ohledně konzumace alkoholu a například důležitým zásadám jíst alespoň 3 až 4 porce jídla denně jsem společně s doporučeným pitným režimem zhubl za tři měsíce 8 kilo. Dnes již vyjdu schody a nemusím čekat na výtah v baráku. Mám více energie a těším se na pondělní florbal, který jsem z vysokou nadváhou nemohl hrát. Petra Sedláčka vřele doporučuji.
Honza ColonTerapeut
Začala jsem cvičit před 3 měsíci, kdy jsem se cítila dost unaveně, bolela mě záda, neměla jsem žádnou kondici, stravovací návyky, minimální pohybovou aktivitu...atd. Na doporučení známých jsem vyhledala osobního trenéra Petra, který mi změnil vše mé negativní. V pase (za 3 měsíce) jsem zhubla 8 cm, přes zadek 6 cm, přes stehna 2 cm....myslím, že to mluví za vše! Při tomto tréninku jsem opravdu zhubla, celkově se cítím o mnoho lépe a jsem ráda, že jsem našla svého trenéra na hubnutí. Mohu ho jen doporučit. Péťo, děkuji...
Martina
S Petrem aktuálně spolupracuji déle než půl roku a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Fyzička šla nahoru, záda mě už tolik nebolí a co je podstatné, začal jsem opět mít rád své tělo. Umím se nyní lépe hýbat, dýchat a fyzický pohyb si díky tomu více užívat. Díky změně přístupu k cvičení a úpravě jídelníčku, jsem začal na svém těle poznávat svalové partie, o kterých jsem dříve ani nevěděl. Zpevnění core, posílení hlubokých svalů, získání tělesné rovnováhy a oprava zažitých, většinou špatných, cvičebních návyků. Může vám to vše znít jako klišé, nebo marketingový text, ale mě prostě spolupráce s Petrem baví :). Nepasuje se do role všeználka nebo špičkového sportovce, který kroutí hlavou nad tím, jací právě nyní jste. Naopak, zachoval si pohled a přístup člověka, motivátora a trenéra, který vás vede a pomáhá k dosažení toho, co vy sami chcete dosáhnout. Každý z nás je odlišný, každý z nás má jiná očekávání, jiné cíle. Právě proto je dle mého důležité to, co jsem už uvedl v textu výše. Petr umí naslouchat. Respektuje váš záměr a následně vás k němu vede, směřuje, případně vám dá zpětnou vazbu o reálnosti jeho dosažení. Tak hodně štěstí, radosti a vytrvalosti při dosahování vašich osobních cílů!
LukášCountry Sales Manager at Robert Bosch
Jmenuji se Michaela. Jsem učitelkou přípravné třídy na základní škole. Než jsem vyhledala pomoc trenéra, trápily mě bolesti zad a celková únava. Cvičit jsem začala 1. 5. 2015 a má počáteční váha: 69 kg míry: pas 73, boky 98, stehno 64 cm. Má nynější váha je 57 kg, míry: pas 62, boky 87, stehno 52. Když se teď tak zpětně zamyslím, tak v den, kdy jsem se odhodlala kontaktovat pana Sedláčka, se mi život obrátil o 360°: báječný přístup, ochota a schopnost motivovat a posouvat člověka dál, mě hnala pořád dopředu. Nyní si bez sportu a zdravé vyvážené stravy nedokážu představit ani jediný den. Každý den se cítím plná energie a na bolesti zad už si ani nevzpomenu. Naučila jsem se, že když něco chci, tak budu dělat maximum pro to, aby toho dosáhla. Takže pokud i vy si chcete změnit život, cítit se dobře jak po fyzické, tak i psychické stránce a nedokážete to sami, stačí udělat jeden malý krůček, a to kontaktovat trenéra Petra Sedláčka.
MichaelaUčitelkou přípravné třídy
Jmenuji se Lucie a jsem studentka a brigádnice, prodávám na stánku. Měla jsem 85 až 86 kg a bolesti zad a s tím související migrény. Za 7 měsíců jsem zhubla 10 kg díky spolupráci s Lucií a Petrem. Přestala jsem mít migrény a mám více energie. Získala jsem sebevědomí a vím, že když něco chci, tak na to mám. Chci vzkázat lidem „Musíte v sebe věřit a nepodceňujte se.“
LucieStudent

Stáhněte si ZDARMA knihu

Neudělejte velkou chybu když začínáte hubnout