Sex a hubnutí

Změna ke zdravému životnímu stylu vede i ke změně v porovnání sexualit. Tuto motivaci si dává mnoho mých cvičenců jako prvořadou. A co vy nestála ta změna za to?Sex a Hubnutí (Trener Hubnutí)

Je zajímavé, jak dnešní doba dává nahlédnout své nevšednosti v tom, jak můžeme na sexualitu pohlížet. Je někdy i strhující pozorovat sami sebe a poznávat své slasti, touhy i hranice, prozkoumávat svůj vnitrní svět, který nás rozvíjí a může i v tomto směru posunout zas o kus dál. Sexualita v každém otevírá hlubší vnímaní sebe sama, prostřednictvím sexu poznáváme skrze partnera sebe sami.

Každý z nás se v sexu může naplno projevovat a oddávat na základě vlastních hranic, tužeb a možná nesplněných snů. Ten kdo umí v tomto směru používat svou energii direktivně a zároveň se dokáže napojit na svého partnera, vytváří v tomto prožitku nekonečně mnoho zdroje vlastní síly, jak pro sebe tak ve společném svazku i pro partnera. Je jen na vás jakou formou váš milostný život vnímáte. Máte dnes jedinečnou možnost se odpoutat od běžných forem, standardů a být sami sebou a prožívat vše, tak jak vaše nitro touží.

Komentáře
 • Restartuj své tělo!

  Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému PROGRAMU hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.Restartujte své tělo ! 

 • Petr Sedláček 

   

   

  Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

   

 •  

  Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!