Jak zaručeně NE-zhubnout.Přestaňte myslet jako metráček !

Jestliže chcete zhubnout, jistě jste si na toto téma už ledacos nastudovali. Problémem dnešní doby není nedostatek informací – právě naopak. Internet i média se jen hemží radami o tom, jak zhubnout. Často se ale setkáváme s informacema, které jsou zavádějící nebo dokonce zcela mylné

Mýtus o hubnutí – Hubnutí je pro každého stejné

Tak jako každý z nás jinak vypadá, tak také nejsme jeden jako druhý co se týče hubnutí. Jednotlivci se velmi liší svými geny, tělesnou konstitucí, životním stylem, emocemi a životními zkušenostmi  – a na tom není vůbec nic špatného. To však také znamená, že to, co mohlo fungovat pro vašeho přítele, nemusí nutně fungovat pro vás. Místo toho byste se měli soustředit na nalezení zdravých návyků, které budou fungovat právě pro vás.

Mýtus o hubnutí – To, co sníte, musíte také spálit

Určitě jste už někdy viděly obrázky, které ukazují, jak dlouho musíte jet na kolečkových bruslích, abyste spálili jednu housku, jak dlouho lézt po horách, abyste spálili řízek a jak dlouho luxovat, abyste spálili porci hranolek. Jiné obrázky to zase ukazují z opačné strany, ale princip je stejný: abyste si zasloužili jednu tatranku, musíte uplavat třicet bazénů, apod. Rozhodně tyto rady neberte doslova. Jen byste tím poškozovali váš vztah k jídlu a k pohybu. Vedlo by to k nárůstu stresu a stres je pro hubnutí značně nežádoucí, protože ho znesnadňuje

Mýtus o hubnutí – Sacharidy jsou úhlavním nepřítelem

Dříve byly pod drobnohledem dietářů tuky, dnes jsou to sacharidy. Sacharidy samy o sobě ale za vaše přibírání nemohou. Nemusíte se jich proto bát. Je však třeba jíst je ve správném množství a vybírat si kvalitní zdroje sacharidů, Ovoce, zelenina, celozrnné výrobky – to vše jsou potraviny pro naše tělo přínosné. Lidské tělo je využívá jako zdroj energie a pro obnovu svalů a regeneraci. Pokud chcete hubnout, doporučujo ale množství sacharidů omezit. Můžete zvolit nízkosacharidové stravování nebo keto dietu, při níž dočasně sacharidy vyřadíte z jídelníčku úplně, čímž tělo donutíte spalovat tuky

Mýtus o hubnutí – Nesmíte jíst po 7. hodině večer.

Často si lidé myslí, že cokoliv snědí později večer, se jim rovnou uloží do tukových zásob. Tak to ale být vůbec nemusí. Pokud má vaše tělo opravdu hlad, dopřejte mu jídlo. Večer si můžete dát lehkou svačinu v podobě zeleniny, ovoce, řeckého jogurtu či hrsti ořechů. Zároveň se ale ohlédněte zpět za svým dnem. Je možné, že přes den jíte málo. Dejte svému tělu raději dostatek jídla během dne, a uvidíte, že večer nebudete tolik pošilhávat po ledničce. Dalším případem jsou lidé, kteří pracují v noci. Ti se samozřejmě musí večer pořádně najíst, protože jejich denní režim je posunutý.

Nejlepší investicí je investovat sám do sebe

Většina z vás si dává otázku: „Proč bych měl/a cvičit s trenérem, když internet je plný rad?“. Přijde vám to jako zbytečné vyhazování peněz ?. Internet vám může pomoci, ale bohužel, jak se čím dál častěji setkávám s tzv. „odbornými články na internetu“ o úžasných dietách a nepochybně zaručených typech, jak docílit krásného a plochého bříška či dokonce dosažení úžasných výsledků bez cvičení. Tak právě tyto články nebo jim podobné jsou často psané absolutními „laiky“ nebo „samozvanými trenéry“, kteří nemají patřičné vzdělání a všechny tyto produkty jsou nabízeny za jediným účelem, a to dostat z vás co nejvíce peněz, někdy jsou dokonce i zdraví nebezpečné. Nikdo už se však nedívá na váš aktuální zdravotní stav, či co by to vůbec mohlo udělat s vaším metabolismem. Toto se u vyškolených trenérů stát nemůže. Takový trenér je schopen vám udělat přesnou diagnostiku a řekne vám, co všechno si můžete dovolit se svým tělem dělat. Vše je samozřejmě přizpůsobené vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu, vaší sportovní minulosti, vašim zkušenostem, věku, váze a tomu, čeho chcete dosáhnout.

Proč teda cvičit s trenérem ?

Trenér je tu pro vás. Pomůže vám k vámi zvoleným cílům, snaží se vás motivovat a hlavně jste pod neustálým odborným dohledem. Pokud to člověk skutečně myslí vážně, opravdu si zvolí odbornou pomoc. Lidé často říkají: „Je to drahé a zbytečné“. Avšak nic není zbytečné, pokud jste schopni utratit stovky a tisíce za zázračné diety a úžasné stroje a pořád vidíte, že to nikam nevede. Je možná lépe to zkusit jinak. Nakonec zjistíte, že s trenérem máte výsledky a zároveň vás cvičení baví. Získáte nové životní cíle a možná i nový životní styl. Díky trenérovi nemusíte myslet na tréninkové plány, ptát se kamarádů a přátel, zda toto či ono je správně. Nebo jestli se dělá tento cvik tímto způsobem a nejsou už jiné moderní postupy a metody. Toto všechno hlídá trenér.

Představte si své tělo takové, jak o něm sníte…Představte si v živých barvách sami sebe uprostřed jednoho ze slunečných dnů takového života. Rozhlédněte se kolem sebe, vidíte tu nádheru? Slyšíte zvuky na pozadí toho krásného dne? 

Vaše tělo je konečně hubené a vy máte spoustu energie. Cítíte vůni toho jedinečného okamžiku? Možná i vnímáte někde uvnitř sebe pocit lehkého brnění, tepla nebo jen cirkulaci energie – ano, to je ten pocit štěstí. Pocit naplnění z toho, že žiju vlastní život v novém těle. Chcete to tak? 

Představte si své tělo takové, jak o něm sníte…Představte si v živých barvách sami sebe uprostřed jednoho ze slunečných dnů takového života. Rozhlédněte se kolem sebe, vidíte tu nádheru? Slyšíte zvuky na pozadí toho krásného dne? 

Vaše tělo je konečně hubené a vy máte spoustu energie. Cítíte vůni toho jedinečného okamžiku? Možná i vnímáte někde uvnitř sebe pocit lehkého brnění, tepla nebo jen cirkulaci energie – ano, to je ten pocit štěstí. Pocit naplnění z toho, že žiju vlastní život v novém těle.Chcete to tak? 

Program vám ukáže, jaký dopad mají myšlenky na tělo a jeho chemii. Myšlenka dokáže změnit chemii mozku a ta následně mění chemii celého těla. Myšlenky jsou způsob, kterým vytváříme vlastní realitu.

Necítíte právě nyní ten správný okamžik se rozhodnout a jít do toho? Na začátku je vždy myšlenka, nestačí však jen přemýšlet. Udělejte to !Právě teď ! Může vám to změnit život….

Komentáře
 • Restartuj své tělo!

  Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému PROGRAMU hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.Restartujte své tělo ! 

 • Petr Sedláček 

   

   

  Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

   

 •  

  Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!