Také si dáváte z hubnutím přestávku ? Vždyť jsou Vánoce…

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Napadla vás někdy otázka, jestli člověk musí hubnout permanentně nebo si může dát třeba pauzu?

A může to být zrovna na Vánoce? Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. Pokud jste celý rok pečlivě cvičili tím správným způsobem, abyste si vytvořili dostatečnou hustotu svalové hmoty, pauzu si klidně dát můžete, ale pokud jste se věnovali pouze dietám, nebo cardio cvičením, budou pro vás Vánoce znamenat příbytek kilogramů. Nemusíte si s tím ale dělat takovou hlavu, do Nového roku si dejte předsevzetí začít věci dělat správně a efektivně. Tak abyste měli ze sebe dobrý pocit a mohli se těšit z vlastního zdraví.

Ježíšek už nám skoro ťuká na dveře a my bychom vám chtěli popřát Vánoce plné klidu a odpočinku a do Nového roku 2016 mnoho sportovních úspěchů.

I když víme, že Vánoce jsou svátky nejen odpočinku, ale také obžerství máme pro vás jeden tip jak si udělat rychlé a zdravé cukroví, po kterém vám nebude tolik blbě 😀

Ořechové koule:DSC_0203

 • 100g vlašských ořechů
 • 100g madle
 • 100g lískových ořechů
 • 5ks sušených švestek
 • Hrst rozinek
 • 7ks datlí
 • 2 lžíce medu
 • Skořice, kakao, lněné semínka

Postup:

Ořechy, švestky, rozinky a datle rozmixujeme v mixeru, poté přidáme med a vypracujeme těsto. Z těsta vytváříme malé kuličky, které pak obalujeme v kakau, skořici či lněném semínku.

 

 

Komentáře
 • Restartuj své tělo!

  Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému PROGRAMU hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.Restartujte své tělo ! 

 • Petr Sedláček 

   

   

  Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

   

 •  

  Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!