Celý život se nechat šikanovat „Dietami “, nebo udělat trvalou změnu za 90 dní?

Vyplňte email a stáhněte si zdarma ebook

Jak neudělat chybu když začínáte hubnout 

Hledáte trvalou změnu?… jinak byste tu nebyli.  

Možná jste tu právě proto, že už vás nebaví se jen o něco pokoušet. Vše se pořád opakuje stále dokola. Cítíte se jako v nějaké nekonečné smyčce. Váha se k Vám vrací jako bumerang… a to vás trápí.Tak zkoušíte stále nové a nové postupy a jediné co z toho máte, jsou zase kila navíc a podlomené zdraví. Věděli jste, že dietami metabolizmus zpomalujete a do těla se nedostávají živiny? To může vést až ke kolapsu organizmu.A co cvičení? Funguje vám to? Stalo se vám už někdy, že jste zhubli 15 kilo a za půl roku jste je nabrali zpět? Čím to k čertu je? Je se mnou snad něco špatně?Ne, VY jste v pořádku… to, co je špatně, jsou vaše postupy a způsob přemýšlení!

Na co jsi dát pozor! Když se rozhodujeme ke své přeměně

Většina lidí začíná s hubnutím sama a zprvu jde vše dobře. Po nějakém čase se však začnou objevovat překážky. Tělo už nereaguje tak, jak by zrovna chtěli, nebo spíš potřebovali a právě v této chvíli to vzdávají. Nevědí totiž, co mají dělat, jelikož nerozumí celému procesu. Nakonec končí nejen neúspěchem, ale zpomalí si většinou ještě metabolizmus, takže vše naberou okamžitě zpět.

Zkuste se zamyslet nad touto věcí:

Pokud se vám rozbije auto - Budete ho také opravovat sami? Nebo na něm vykonáte pouze základní údržbu?

Pokud byste s opravou začali sami, trvalo by vám to nejspíš hodně dlouho, ale možná byste auto na konec opravili. Pokud by byl problém závažnější, nikam byste se nedostali!!

Tohle ale přeci dobře víte, a proto se do podobných akcí ani nepustíte.

To mě přivádí k další otázce, proč se snaží většina lidí měnit svou postavu (hubnout), jen na základě neúplného manuálu a v některých případech dokonce úplně bez něj ???!!! To je pro vás vaše auto cennější než vaše tělo?

 

Proč zvolit tento postup ?

 • Komlexnost - Hubnutí vyžaduje vždy komplexnost
 • Individuální přístup - Plán přesně přímo vám na míru
 • Můžete jenom uspět – Na program dávám garanci spokojenosti.
 • Stanu se vaším průvodcem na cestě za vaším snem
 • Navíc ušetříte spoustu peněz
 • Na základě Konzultace a diagnostiky Vám navrhnu plán na míru. Začněte výběrem vhodného termínu Cena diagnostiky pouze 200 Kč

Svůj „osud” si nosíte ve vlastní hlavě

Všechno, co vidíte „na svém těle”, je jen odrazem NÁVYKŮ, které máte uloženy v hlavě. Neustále tak zíráte do obrovského zrcadla, které vám jen vrací zpět „obsah vaší hlavy“.

Myslíte si, že je náhoda, že se chvíli cítíte lépe a po čase se vše vrátí do stejných kolejí? Že vám život nepřeje? Že je to genetické?

A co ta věčná snaha někomu něco dokazovat… především sobě?! Znáte to? Jednáte tak, abyste se druhým zalíbili, vyhovovali partnerovy a vše bylo „v pořádku“… a stává se z vás člověk, který vše dělá pro druhé, ale nic pro sebe. Snažíte se napasovat do očekávání druhých, aby vás přijali.

Proč se tak většina lidí chová? Proč máme stažený ocas a raději nekráčíme hrdě středem?

Protože věříme, že „NEJSEM DOST DOBRÝ/Á“

Jistě, že se všemi způsoby snažíme dokázat, že JSME dost dobří.  „Makáme na sobě“, ale to všechno jen proto, že vnitřně víme, ŽE TAKOVÍ, JACÍ JSME, NENÍ DOST OK!

Fuuuu… silná káva, viďte?

A teď si představte, že těmto bludům věří většina naší společnosti a u každého se to však projeví v trochu jiné formě na těle, nebo na zdraví (psychosomatika).

Víte, takových rošťáků máte v hlavě stovky a tisíce… většina z nich ani NEJDE vědomě odhalit a dekódovat. Prostě jsou tam… někde na pozadí. Drží vás na místě. Vy si to pak vyčítáte a přitom za nic nemůžete. Přijmout to… to chce velkou odvahu.

 

„Tento trénink NENÍ pro každého! Musíte silně vědět PROČ chcete změnu.Máte v tom jasno? „

Lidé si často neuvědomují své PROČ, ale PŘESNĚ vědí, co jim vadí… co je štve a trápí… co jim nevyhovuje! Vědí, co NEchtějí a věnují tomu všechnu svoji pozornost…

A to je obrovský průšvih! Mozek totiž nechápe slovíčko „NE”. To, čemu věnujete pozornost (i když říkáte „ne”), vám mozek doslova programuje do vaší reality. Žijete potom v začarovaném kruhu.

Vypněte teď na chvíli vašeho vnitřního soudce. Zapomeňte na všechno, co nefunguje. Jste schopní vidět světlo na konci tunelu? Co byste byli, kdybyste to dokázali? Jak to vypadá? Kde jste? S kým? Co tam děláte? A proč?

Jak bude vypadat vaše tělo? Proč vlastně toužíte po trvalé změně?

Chvíli v té představě setrvejte… dejte si čas. Jak se cítíte? Vše vám jde snadno, bez úsilí a s radostí. Nikde žádné tření, pnutí ani námaha. Věci plynou a sny se plní. Máte chuť si hrát a nic není problém. Jako malé dítě…

Blahopřeji vám… právě jste byli na chvíli ve spojení se svou budoucností! Poplácejte se po zádech, protože jste si právě přičichli ke své vizi.

Máte své PROČ… Teď ale JAK?!

Jak to převrátit ve skutečnosti?

Na přestavbu návyků je potřeba 90 dní. To potvrzují i tvrdá vědecká fakta, která byla testována i v soutěži o změnu postavy „Do formy“. 90 dní trvá, než se v mozku vytvoří nové synapse a přehodí se váš “program reality”.

Když dokážete 90 dní upřít svoji pozornost určitým směrem, váš mozek se začne doslova přeskládávat, vytvoří nová spojení, stará přetne a výsledkem je nová realita, kterou uvidíte na sobě.

Sci-fi?

 Soutěže Do formy se zúčastnilo mnoho žen ale i mužů. Většina z nich změnila svou postavu, ale jen někdo dosáhl naprosto nestandardních výsledků. Ten někdo nepoužil žádné zakázané látky, jen prostě změnil své myšlení a přístup k životu. Jsou to vědecky nevyvratitelná fakta. 90 dní stačí k trvalé transformaci postavy člověka… na všech úrovních a ve všech oblastech života… ALE…

AKCE MUSÍ PŘIJÍT TEĎ… NE “AŽ PAK”

Asi už víte, že informace jsou k ničemu. Jen vám plní hlavu a zabírají místo… když je ihned nepoužijete. Trvalá změna nesnáší pasivitu… vyžaduje jasnou, cílenou a odvážnou akci. Možná právě proto, se do ní pustí jen hrstka lidí.

Uděláte tu akci? Vrhnete se s mečem do hutného oblaku tmy, abyste zjistili, že za ním svítí světlo a ten meč už vůbec nepotřebujete? Uděláte to? Trénink 90 dní „Cesta ke Zdraví“ je tím mečem, který vás provede. Potom ho můžete odložit, už nebude třeba.

Cesta ke Zdraví je živá akce spojená s osobním přístupem!

Komu je určen všem od 18-100 let. „Nezáleží kolik vám teď je let- Jde o to, na kolik se chcete cítit!“

Všeobecné Informace jsou k ničemu… trvalá změna vyžaduje AKCI na všech t rovinách – Myšlení, emoce, strava a tělo, relaxace. Co je však důležité je osobní přistup ke každému.Každý z nás je jiný a proto potřebujeme i osobní přístup.

Jak to probíhá ?

 • Získáte nejvyšší komfort služeb osobního trenéra/kouče.
  Začneme živým setkáním, kde nastartujeme společně Vaší změnu. Pak budeme pokračovat vstupní konzultací, zjištění životního stylu, jídelníčku a zdravotního stavu.
 • Kompletní diagnostika klienta – diagnostika pohybového aparátu, zkrácených a oslabených svalů těla
  Návrhneme změnu životního stylu podle požadavku klienta, jeho finančních a časových možností. Představíme si tréninkový a stravovací plán na míru.Dostanete každý den jedno cvičení, nejen těla, ale i myšlení (motivace). Osobně vám zavolám a v krátké 60 minutové konzultaci vše společně probereme.Každý den odešlete zpětnou vazbu, na tomto základě vám vždy upravím tréninkový i výživový plán na míru přesně pro vás.
 • 8 Hodin denně máte přítele na telefonu 🙂
  8 Hodin denně máte přítele na telefonu, který vám vždy poradí a pomůže vám vyřešit váš problém - takže se máte vždy na koho obrátit. ANO, to je 100% servis, jak u filmových hvězd.Trénink i s transformačními úkoly vám zabere maximálně 60 -90 minut denně, takže čas si jistě vždy najdete.
 • Měření množství tuku, vody a svalové hmoty v těle (v průběhu celého cvičebního cyklu).
  Pravidelné telefonní konzultace s trenérem ohledně cvičení a stravy podle potřeb klienta.
 • Sestavení tréninkových plánů přímo na míru pro období 90  dní.
  Určení konkrétní aerobní činnosti pro nejoptimálnější redukci hmotnosti a pravidelná kontrola výsledků s využitím „sportestru“.
 • Sestavení konkrétního plánu pro zvýšení fyzické kondice na 90 dní cvičení.
 • Sestavení doporučeného jídelníčku na míru a pravidelná kontrola stravování.
  Po absolvování tréninku dostanete čestný certifikát jako symbol, že jste změnili své návyky a převzali vládu nad svým tělem i hlavou.

Bonusy

 • Zbavíte bolesti zad – To dieta nedokáže
 • Zlepšíte svou kondici – Lépe se vám bude chodit do schodů a sex bude mnohem zábavnější
 • Nebudete muset utrácet za léky od doktora – Rýmačka bude minulostí

GARANTUJEME VÁM, ŽE ZA 90 DNÍ SAMI SEBE NEPOZNÁTE

Budete se nevěřícně koukat do zrcadla a nebudete tomu schopní věřit… „Jak to, že najednou věci plynou tak snadno? Co se stalo, že mám teď ze všeho takovou radost? Kam se poděla má nesmělost z hladovění? Co se to stalo??? Řeknu vám co… čistokrevná trvalá změna! Úplně vás teď slyším, jak se to ve vás bouří: „To je sice pěkné, ale co když to tak nebude fungovat?!“ Nebojte, váš mozek může zůstat v klidu. Pokud byste vy sami takovou změnu v životě neprožili a do …………. zjistíte, že vám trénink neslouží, vrátíme vám všechny peníze zpět. Bez otázek. Takže se můžete hezky uvolnit, nic neriskujete. Ale představte si, co můžete získat… Koho chcete vidět v zrcadle?

 „Je jedno jak jste na tom teď, záleží jen na tom, jak na tom chcete být v budoucnu“ Bez akce žádná transformace, pamatujete! Pokud netoužíte po skutečné změně vaší  postavy a zdraví, nejste ochotni proto hnout prstem, nevstupujte prosím.

Vyplňte email a stáhněte si zdarma ebook

Jak neudělat chybu když začínáte hubnout