Čoko řezy bez mouky a bez pečení

Už dlouho jsem si držela linii a sladkostem se vyhýbala obloukem. Vyzkoušela tyto čoko řezy bez mouky a bez pečení.

Úplně jsem se do nich zamiloval !Příprava Vám nezabere více než 30 minut a potřebovat nebudete žádnou mouku ani bílý cukr, tedy jsou vhodné, i když si hlídáte linii. Skvělé na svačinu nebo jako doplněk energie k odpolední kávě.

čoko řezy bez mouky a bez pečení

Co budete potřebovat

 • 220 gramů másla nebo kokosový tuk
 • 1/2 hrnku bezového cukru
 • 3 hrnky ovesných vloček
 • trošku skořice
 • špetku soli
 • kousek čokolády nakrájené na malé kousky (Lind 80%)
 • 170 gramů arašídového másla

Jak na to?

Připravíme si formu, ideálně plech o rozměrech 20×20 centimetrů a vyložíme ho pečícím papírem. V misce si následně smícháme máslo s cukrem. Misku můžeme dát na chvilku do mikrovlnky, aby se nám máslo rozpustilo a hmotu dobře promícháme.

Přidáme ovesné vločky, špetku skořice a také špetku soli. Celou hmotu dobře promícháme a dáme ohřát do hrnce, přičemž to celé vaříme cca 5 až 10 minut. Odstavíme a necháme trochu vychladnout.Připravené a vychladlé těsto nalijeme na plech, polovinu si odložíme. Mezitím si v misce rozpustíme arašídové máslo (opět v mikrovlnce) a přidáme k němu kousky čokolády. Dobře promícháme.Na vrch navrstvíme arašídové máslo a zalijeme ho druhou polovinou těsta. Vložíme do lednice a necháme ztuhnout, alespoň na 5 hodin. Nakrájíme a podáváme, dobrou chuť!

Komentáře
 • Restartuj své tělo!

  Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému PROGRAMU hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.Restartujte své tělo ! 

 • Petr Sedláček 

   

   

  Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

   

 •  

  Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!