Jak jsem za 8 dní přibral 4 kg tuku

 

Když mi moje dráha polovička oznámila, že pojdeme na dovolenou k moři, byl jsem nadšen. IMG_20160703_170118Říkal jsem si, jupí po 5 letech uvidím zase moře a užijeme si klidnou dovolenou pouze ve dvou. Kdo má děti, ví o čem mluvím. Jenže já jsem vlastně nikdy životě na žádné odpočinkové dovolené nebyl a neuměl jsem si představit, co nás vlastně čeká.

Na první pohled to může vypadat jako páreček dvou lidí, kteří jedou na krásnou dovolenou do Řecka na Rhodos. Idylka však končí když zjistíme, co se ve skutečnosti ukrývá pod pojmem „program all inclusiv“. Nejsme vybíraví lidé, sami když nestíháme máme k obědu jen kousek masa s žitným chlebem a třeba okurku. Jenže jak jsme zjistili, na naší vytoužené dovolené žádný plátek masa (bez tuny tuku) nebude.

Po příletu, celí hladoví jsme zašli na naší první večeři plni očekávání středomořské super kuchyně. Už z dálky nás přivítala velmi dlouhá fronta. Dalším překvapením byl výběr jídla.

Snídaně: vejce na přesmaženém tuku nebo úplně  vysušená, potom jogurt a ovoce z konzervy.IMG_20160705_201516

Oběd: špek v nějaké omáčce nebo mleté maso se špekem, také v něčem bez chuti. Na druhé straně super jedno plus! Troška zeleniny.

Večeře: to samé co k obědu, jen navíc někdy nějaký ten pangas, nebo rybí prsty.

O ostatních věcech nepíšu, nemělo by to cenu. Je pravda, že jsem poprvé životě viděl jíst lidi k snídani hranolky, nejspíš však ze zoufalství . V tento moment jsem si uvědomil, jak je celá věc vážná. Pokud odjedete na dovolenou, tak jako my a projdete tímto programem, máte díky této stravě za 8 dní 4 kg  a to za předpokladu, že sportujte tak, jako třeba já. O fyzické kondici raději ani nemluvím, jednim slovem katastrofa.

Po této dovolené jsem pochopil,  že většině lidí je úplně jedno v jakém stavu je jejich tělo. Možná jsme byli jediní, kteří si stěžovali na stravu, protože ostatní se tak stravují běžně, a proto se jim hotel přizpůsobil.IMG_20160705_201504

 

Pokud však ale hubnete a nebo vás zajímá zdravý životní styl mám pro vás pár typů.

 • Nikdy nekupujte program all inklusiv,  raději si stravu zajistěte sami v kvalitní restauraci. Je jich tam spousta a čekají na vás .
 • Vezměte si s sebou nějakou tu zdravou tyčku, to se nikdy neztratí
 • Dovolenou si zařizujte vždy sami, ušetříte tak spousty peněz a nemilých překvapení.
 • Držím vám palce na dovolené užívejte léta.

Držím vám palce na dovolené užívejte léta. 

Komentáře
 • Restartuj své tělo!

  Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému PROGRAMU hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.Restartujte své tělo ! 

 • Petr Sedláček 

   

   

  Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

   

 •  

  Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!