Jak jsem za 8 dní přibral 4 kg tuku

 

Když mi moje dráha polovička oznámila, že pojdeme na dovolenou k moři, byl jsem nadšen. IMG_20160703_170118Říkal jsem si, jupí po 5 letech uvidím zase moře a užijeme si klidnou dovolenou pouze ve dvou. Kdo má děti, ví o čem mluvím. Jenže já jsem vlastně nikdy životě na žádné odpočinkové dovolené nebyl a neuměl jsem si představit, co nás vlastně čeká.

Na první pohled to může vypadat jako páreček dvou lidí, kteří jedou na krásnou dovolenou do Řecka na Rhodos. Idylka však končí když zjistíme, co se ve skutečnosti ukrývá pod pojmem „program all inclusiv“. Nejsme vybíraví lidé, sami když nestíháme máme k obědu jen kousek masa s žitným chlebem a třeba okurku. Jenže jak jsme zjistili, na naší vytoužené dovolené žádný plátek masa (bez tuny tuku) nebude.

Po příletu, celí hladoví jsme zašli na naší první večeři plni očekávání středomořské super kuchyně. Už z dálky nás přivítala velmi dlouhá fronta. Dalším překvapením byl výběr jídla.

Snídaně: vejce na přesmaženém tuku nebo úplně  vysušená, potom jogurt a ovoce z konzervy.IMG_20160705_201516

Oběd: špek v nějaké omáčce nebo mleté maso se špekem, také v něčem bez chuti. Na druhé straně super jedno plus! Troška zeleniny.

Večeře: to samé co k obědu, jen navíc někdy nějaký ten pangas, nebo rybí prsty.

O ostatních věcech nepíšu, nemělo by to cenu. Je pravda, že jsem poprvé životě viděl jíst lidi k snídani hranolky, nejspíš však ze zoufalství . V tento moment jsem si uvědomil, jak je celá věc vážná. Pokud odjedete na dovolenou, tak jako my a projdete tímto programem, máte díky této stravě za 8 dní 4 kg  a to za předpokladu, že sportujte tak, jako třeba já. O fyzické kondici raději ani nemluvím, jednim slovem katastrofa.

Po této dovolené jsem pochopil,  že většině lidí je úplně jedno v jakém stavu je jejich tělo. Možná jsme byli jediní, kteří si stěžovali na stravu, protože ostatní se tak stravují běžně, a proto se jim hotel přizpůsobil.IMG_20160705_201504

 

Pokud však ale hubnete a nebo vás zajímá zdravý životní styl mám pro vás pár typů.

 • Nikdy nekupujte program all inklusiv,  raději si stravu zajistěte sami v kvalitní restauraci. Je jich tam spousta a čekají na vás .
 • Vezměte si s sebou nějakou tu zdravou tyčku, to se nikdy neztratí
 • Dovolenou si zařizujte vždy sami, ušetříte tak spousty peněz a nemilých překvapení.
 • Držím vám palce na dovolené užívejte léta.

Držím vám palce na dovolené užívejte léta. 

Komentáře
 • Restartuj své tělo!

  Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.

 • Petr Sedláček 

   

  Život je otázkou priorit. Trvalo mi velmi dlouho, než jsem pochopil tři podstatné věci, které vedou k naplněnému a zdravému životu. Pokud hledáte jak fyzickou, tak psychickou rovnováhu, sport a zdravý životní styl vás k ní dovedou. Mým velkým vzorem je můj čínský mistr Qin Ming Tang, který mě velmi v mém životě inspiroval a za toto setkání jsem vděčný. Možná trocha čínské a moderní magie bude skvělou inspirací i pro vás a váš život.