Jak nastartovat tělo?

Detoxikace -Hubnutí

Co to vlastně je, ono prazvláštní slovo DETOXIKACE, mnohým se může zdát strašidelné až děsivé, někdo si zasteskne nad svou pohodlností, pro kterou by musel obětovat kus starého a dobrého způsobu života, někdo si zvědavě položí otázku: Tedy, co mě asi čeká ?

Jeden šálek vyčistí vaše cévy a zabrání dalším nemocem!Tento přírodní lék zabrání výskytu volných radikálů v organismu, které způsobují nejzávažnější choroby a nemoci spojené se srdcem a oběhovým systémem.

Budete potřebovat:

 • 4 větší stroužky česneku
 • 4 citrony
 • malý kořen zázvoru (asi 3-4 cm)
 • 2 litry čisté vody

Postup:

Omyjte citrony a nakrájejte je na kousky. Pokud je citron chemicky namořen, je třeba jej nejdříve uložit do lázně z vody a octa. Dále oloupejte česnek a spolu s citronem a zázvorem jej dejte do mixéru. Vytvořte homogenní směs. Tu dejte do hrnce s dvěma litry vody a za stálého míchání přiveďte k varu. Po vychladnutí přeceďte do připravených láhví s uzávěrem.

Použití:

Tento elixír pijte každý den, vždy po jednom šálku, nejméně dvě hodiny před jídlem. Ukládejte tento lektvar do lednice. Celá léčba trvá přibližně tři týdny. Poté je třeba, dát si pauzu a zase tento recept aplikovat.

Již po třech týdnech si všimnete regenerace organismu. Nemusíte se bát zápachu z úst, protože citron eliminuje vonné esence česneku. Před každým použitím je nutné protřepat lahvičku. Nápoj je vynikající alternativou také pro seniory, kteří znovu objeví svou dávno ztracenou energii a zlepší se jim krevní oběh.

 

Komentáře
 • Restartuj své tělo!

  Tato otázka nemusí zůstávat nezodpovězena. Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému PROGRAMU hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.

 • Petr Sedláček 

   

   

  Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

   

 •  

  Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!