JSME V POLOVINĚ – 5 KG DOLE

Průběh redukce hmotnosti:

počáteční (6.1.2014): 108,9kg

na začátku tohoto týdne (3.2.2014): 104,6kg

na konci tohoto týdne (9.2.2014): 103,9kg

Moje pocity a hodnocení – 5. týden cvičení (zase do plných)

Pondělí

Ranní trénink s Petrem, zaměřený na protažení a posílení horních končetin a břicha.

Opravdu mi pomohlo, že jsem předešlé tři dny díky nachlazení relaxoval a necvičil, jsem odpočinutý a tak dobře se mi ještě necvičilo. Odpoledne samostatný kardio-tréning – rotoped 35minut.

Ranní vážení a měření: hmotnost: 104,6kg, obvod břicha: neměřen

Úterý

Ranní trénink s Petrem, zaměřený na protažení a posílení horních končetin a břicha. Odpoledne samostatný kardio-tréning – rotoped 35minut. Nic zvláštního – koleno drží a nebolí.

Ranní vážení a měření: hmotnost: 104,3kg, obvod břicha: neměřen

Středa

Relax – flákačka – klídek – pohoda – vánek.

Od začátku týdne jsem začal aplikovat po probuzení autogenní desetiminutovku (uvědomování a uvolňování těla podle instrukcí z nahrávky, vše podbarveno relaxační hudbou).

Ranní vážení a měření: hmotnost: 105,0kg ,obvod břicha: 114cm

Čtvrtek

Ranní trénink s Petrem, zaměřený na posílení horních končetin. trénink zaměřený na sílu – benčpresy atd. Cítím se dobře, tu a tam už jsem schopen něco zvednout, roky zanedbáváná horní půlka těla se pomalu začíná probouzet. Odpoledne samostatný kardio-tréning – rotoped 35minut.

Ranní vážení a měření: hmotnost: 104,4kg, obvod břicha: neměřen

Pátek

Posilujeme nohy a rovnováhu a točíme video. Odpoledne trochu popíjím – mám brzo opičku, docela jsem odvykl

Ranní vážení a měření: hmotnost: 104,8kg,  obvod břicha: neměřen

Sobota  

Relaxační den – žádný sportík

Ranní vážení a měření: hmotnost: 104,4kg,  obvod břicha: neměřen

Neděle

Relaxační den – jako včera. Psychická příprava na příští “hustý týden”. Důležité pro mě je teď především, že po pěti týdnech hubnu o 5kg, čili jsem v polovině cesty k dosažení svého cíle. Je to 15 hodinách posilování, 4 hodinách nordic walkingu, 7 hodinách rychlé chůze, 1 hodině plavání a 4 hodinách jízdy na rotopedu. Takže pokud umím počítat, strávil jsem 31 hodin nějakým většinou docela intenzivním hýbáním se.

Mám radost, že postupuji vpřed, jak jsem zhruba chtěl.

Ranní vážení a měření: hmotnost: 103,9kg,  obvod břicha: 112cm

Komentáře
  • Restartuj své tělo!

    Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.

  • Petr Sedláček 

     

    Život je otázkou priorit. Trvalo mi velmi dlouho, než jsem pochopil tři podstatné věci, které vedou k naplněnému a zdravému životu. Pokud hledáte jak fyzickou, tak psychickou rovnováhu, sport a zdravý životní styl vás k ní dovedou. Mým velkým vzorem je můj čínský mistr Qin Ming Tang, který mě velmi v mém životě inspiroval a za toto setkání jsem vděčný. Možná trocha čínské a moderní magie bude skvělou inspirací i pro vás a váš život.