JSME V POLOVINĚ – 5 KG DOLE

Průběh redukce hmotnosti:

počáteční (6.1.2014): 108,9kg

na začátku tohoto týdne (3.2.2014): 104,6kg

na konci tohoto týdne (9.2.2014): 103,9kg

Moje pocity a hodnocení – 5. týden cvičení (zase do plných)

Pondělí

Ranní trénink s Petrem, zaměřený na protažení a posílení horních končetin a břicha.

Opravdu mi pomohlo, že jsem předešlé tři dny díky nachlazení relaxoval a necvičil, jsem odpočinutý a tak dobře se mi ještě necvičilo. Odpoledne samostatný kardio-tréning – rotoped 35minut.

Ranní vážení a měření: hmotnost: 104,6kg, obvod břicha: neměřen

Úterý

Ranní trénink s Petrem, zaměřený na protažení a posílení horních končetin a břicha. Odpoledne samostatný kardio-tréning – rotoped 35minut. Nic zvláštního – koleno drží a nebolí.

Ranní vážení a měření: hmotnost: 104,3kg, obvod břicha: neměřen

Středa

Relax – flákačka – klídek – pohoda – vánek.

Od začátku týdne jsem začal aplikovat po probuzení autogenní desetiminutovku (uvědomování a uvolňování těla podle instrukcí z nahrávky, vše podbarveno relaxační hudbou).

Ranní vážení a měření: hmotnost: 105,0kg ,obvod břicha: 114cm

Čtvrtek

Ranní trénink s Petrem, zaměřený na posílení horních končetin. trénink zaměřený na sílu – benčpresy atd. Cítím se dobře, tu a tam už jsem schopen něco zvednout, roky zanedbáváná horní půlka těla se pomalu začíná probouzet. Odpoledne samostatný kardio-tréning – rotoped 35minut.

Ranní vážení a měření: hmotnost: 104,4kg, obvod břicha: neměřen

Pátek

Posilujeme nohy a rovnováhu a točíme video. Odpoledne trochu popíjím – mám brzo opičku, docela jsem odvykl

Ranní vážení a měření: hmotnost: 104,8kg,  obvod břicha: neměřen

Sobota  

Relaxační den – žádný sportík

Ranní vážení a měření: hmotnost: 104,4kg,  obvod břicha: neměřen

Neděle

Relaxační den – jako včera. Psychická příprava na příští “hustý týden”. Důležité pro mě je teď především, že po pěti týdnech hubnu o 5kg, čili jsem v polovině cesty k dosažení svého cíle. Je to 15 hodinách posilování, 4 hodinách nordic walkingu, 7 hodinách rychlé chůze, 1 hodině plavání a 4 hodinách jízdy na rotopedu. Takže pokud umím počítat, strávil jsem 31 hodin nějakým většinou docela intenzivním hýbáním se.

Mám radost, že postupuji vpřed, jak jsem zhruba chtěl.

Ranní vážení a měření: hmotnost: 103,9kg,  obvod břicha: 112cm

Komentáře
  • Restartuj své tělo!

    Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému PROGRAMU hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.Restartujte své tělo ! 

  • Petr Sedláček 

     

     

    Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

     

  •  

    Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!