Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete zhubnout za 90 dní 10 Kg ?

Získejte Podporu a Důležité informace pro Váši novou postavu a život. Ušetříte tak spoustu času a peněz které lidé utrácejí za nesmysli když hubnou. Čeká na vás mnoho nových přátel, + mnoho jedinečných tréninků a osobní, neomezená podpora od zkušených profíků...

Proč někteří lidé dokážou zhubnout jednoduše a druzí se trápí roky a výsledky stále nikde? V čem je háček?

Nadváha je problém psychosomatiský. Lidé s nadměrnou hmotností podvědomě (nevědomě).Bojují s vlastní vahou (důležitostí). Jsou to často velmi citliví lidé, používají tuk jako “nárazník”Nemohou zvládnout své city, tuk jim pomáhá otupit nevhodné emoce a zážitky.Používají tuk jako ochrannou vrstvu proti okolí, ve kterém není láska, tj. izolují se ve vlastním hradě (těle), neboť nic neizoluje tak dobře jako tuk. Ten ovšem nepouští žádné “teplo” ani dovnitř ani ven. Hrají hru na schovávanou a vyhýbají se realitě, prchají před svým vlastním JÁ. Nežijí v souladu se svojí sexualitou. Cítí se být nechránění.  Nejsou se sebou spokojeni, tělu “nadávají”, to se následně brání.

Když se dívám zpětně, vidím pár ZÁSADNÍCH DŮVODŮ, proč lidé své výsledky nedokážou trvale udržet. Vstupte do programu  je ZDARMA  - zjistěte vice.

Co obsah programu ?

... v čem je unikátní.


Podpora a motivace

Program se v úvodní častí zaměřuje na psychosomatiku hubnutí  Součástí programu jsou také postupy které pracují přímo z podvědomím člověka a mění tak uhel pohlédnu na jeho životní styl a přistup k sobě.

Systém kaizen

Kaizen (z japonštiny, "zlepšení" nebo "změna k lepšímu") je to postup při zlepšování procesů které každý den děláme Jednoduše znamená neustálé zlepšování každodenní činnost.Každý den dostaneš úkol, který Ti dorazí přímo na Tvůj email. Budem tak každý den v kontaktu a nenecháme tě zapomenou na Tvůj cíl.

Skupinová podpora

Součástí programu je podpora skupiny  kde můžeš sdílet s ostatními své výsledky a nebo hledat nové přátele pro společnou cestu.

Jak přesně program funguje?

  • Registruj se a vyplníš analýzu životního stylu.
  • Společně si pak ve třech krocích si vysvětlíme výsledky této analýzy.
  • Dostanete konkrétní typy pro zlepšení
  • V programu dostaneš vždy jeden úkol. Kde se v první části zaměříme na nastavení v naší mysli pro dosažení úspěchu.
  • Nikdy Tě nenechám na holičkách. Každý úkol Ti detailně vysvětlím a ty budeš vždy vědět, co máš dělat.
  • Nemusíš nic vymýšlet, hledat různé diety nebo cvičení na internetu a trápit se s tím, jestli děláš všechno dobře, stačí se řídit radami, které ti budu postupně posílatdo emailu.
  • Postupuj jednoduše krok za krokem podle návodu a výsledky se brzy dostaví!
  • Kdyby ti náhodou ale něco nefungovalo jsme připraveni zasáhnout a přímo osobně řešit s tebou tvůj konkrétní problém v konzultaci.
  • Nemusíš se tedy bát že to nezvládneš.
Než jsem změnila svůj životní styl moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tomu to výsledků jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu , radu , vysvětlení . Velké DÍKY
Petra Jelenčiaková
14 kg dole od července 2013 a makám stále dle instrukcí/plánu Petra Sedláčka. Naprostá změna stravovacích návyků. Velká spokojenost s výsledky. Mohu jen doporučit.
Jan Burger
Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša Hrubá