Znát správnou cestu není to samé jako po ní kráčet

 

V dnešní době internetu a dostupnosti informací máme všude kolem sebe spoustu návodů, jak hubnout, jak cvičit nebo detoxikovat. Problém ale je, že na internet dnes může přispívat každý bez ohledu na kvalitu informací a i kdyby jste měli ty správné informace a záruky, že uspějete, většině  to stejně nepomůže. Proč? To je ta otázka, kterou jsem si léta kladl.

 • Proč lidé utratí tísíce za hubnutí, aby po nějaké době zase ztloustli?
 • Proč cvičí roky, aby zhubli, ale přesto stále dokola dělají ty samé chyby?
 • Proč hledají zkratky?

Kdo OPRAVDU CHCETE  ZHUBNOUT nebo začít žít zdravým životním stylem?

Proč se ptám?

Chystám totiž spustit sérii seminářů „Cest ke Zdraví„. Tentokrát na novém místě a za lepší i cenu včetně ubytování.

Bude určeno jen pro omezený počet lidí, kterým se budu věnovat
a pomůžu jim zůstat na jejich cestě zdravého života .

Rozhodně NEJDE  O TO NADŠENĚ SE VRHNOUT DO REALIZACE SNŮ,protože bez hlavních klíčů to znamená krach.13266105_10207983185672522_5667820420293662734_n

Už mi lezou krkem návody těch, kteří se živí tím,že prodávají jen návody na hubnutí a sami nechápu situaci lidí.

 • Nechápou, že lidé nemají neomezené prostředky na jídlo.
 • Nechápou, že doplňky za x tisíc měsíčně si lidé kupovat stále nemohou
 • Nechápou, že hlavní problém není strava nebo nedostatek pohybu.

Vadí mi to, protože se setkávám s jejich oběťmi, které za mnou přichází pro pomoc jako za terapeutem/trenérem a zároveň praktikem. Ukazují mi velkou dřinu uskutečněnou dle návodů různých poradců, které se však míjí účinkem.

Některé ze samozvaných poradců jsem osobně poznal a dozvěděl se od nich,
že většina z nich prodává to, co jim jejich společnost řekne, hlavně ale co nejvíce.

Slyším mluvit rychlokvašené podnikatele a pseudo odborníky,kteří prodávají spousty doplńků pod nálepkou zdraví. Kdyby ale oni sami tyto doplnky neměli, byli by ztracení.

Vidím různé odborníky, kteří z pozice svých akademických titulů dokážou udělat celodenní přednášku o ovesných vločkách, která nikomu vlastně nepomůže.
Vidím diplomované odborníky, kteří nikdy nebyli mezi obyčejnými lidmi, kteří pracují 8-12 hodin denně a nemají čas na takové kraviny, jako sledovat celodenní přednášku o vločkách.

EXISTUJE CESTA, po které se můžete vydat. Život je otázkou priorit a zaleží jen na vás, jaké jsou ty vaše.

JEN VÁŽNÝM ZÁJEMCŮM, teď nabízím možnost změnit svůj nezdravý život plný spěchu na život, kde si můžete dovolit cítit se dobře, kde v pondělí přicházíte do práce plní energie a se skvělou náladou.

Kdo máte zájem, registrujte se zde budete mezi těmi, které přednostně obešlu s možností
získat více než kdokoli jiný.

Brzy pochopíš, že je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní.

Komentáře
 • Restartuj své tělo!

  Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému PROGRAMU hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.Restartujte své tělo ! 

 • Petr Sedláček 

   

   

  Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

   

 •  

  Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!