7 tajných zvyků trenérů, které vám pomohou zhubnout rychleji.

Zhubnout se zdá jako náročný úkol, ale ve skutečnosti to nemusí být tak složité. Možná stačí dodržovat několik základních pravidel.“

 1. Aktivita bez cvičení (NEAT cvičení): Pro ztrátu váhy nebo zpevnění těla není třeba chodit pětkrát týdně do fitka a běhat maratony. Stačí stačí takzvané NEAT cvičení (termogeneze necvičení). To znamená, že se pohybujete v průběhu dne, aniž byste si vědomě cvičili – například procházejte se psem, úklidem nebo třeba hnětením těsta. Tyto necvičební aktivity vám mohou pomoci spálit spoustu kalorií.
 2. Přidejte ovoce! Pravidelná konzumace ovoce snižuje riziko abdominální obezity až o 12 %. Ovoce je plné vlákniny, antioxidantů a vody a navíc jeho přirozená sladkost může snížit chuť k jídlu. Snažte se jíst hlavně ovoce, které roste v místním prostředí, a také sezónní ovoce, protože je nejčerstvější a nejpřínosnější pro vaše tělo.
 3. Síla v silovém tréninku: Zvedání činek vás rozhodně nezmění v kulturách. Posilování je však klíčovou součástí procesu hubnutí, protože svaly spalují mnohem více kalorií než tuky, dokonce iv době odpočinku. Silový trénink vám nejen pomůže zpevnit postavu, ale také vám dává pocit většího zdraví.
 4. Zelenina na prvním místě: Jídelníček by měl být vždy rozmanitý, aby hubnutí bylo efektivní. Nikdy byste neměli jíst pouze jednu skupinu potravin nebo se omezovat na jeden druh zeleniny. Zelenina by však měla být nezbytnou součástí vaší stravy každého dne. Poskytuje tělu důležité vitamíny, minerály a vlákninu, a také vám pomůže potlačit chuť na sladké.
 5. Bílkoviny pro sílu: Svaly potřebují bílkoviny pro růst, takže pokud chcete zhubnout, je důležité mít dostatek bílkovin ve své stravě. však se však spoléhat jen na živočišné bílkoviny; rostlinné bílkoviny jsou také velmi důležité.
 6. Alkohol s mírou: Nikdo neříká, že musíte úplně přestat pít, ale omezte konzumaci alkoholu, zejména pokud se snažíte zhubnout. Alkohol obsahuje mnoho kalorií a může brzdit proces hubnutí.
 7. Omezte mobilního telefonu před spaním: Hlavně před spaním se vyhněte dlouhému koukání do telefonu. Modré světlo z displeje může rušit vášánek, a navíc se tak zbytečně minutte o drahocenný odpočinek. Místo toho si před spaním raději přečtěte knihu nebo si dopřejte relaxační činnosti, které podporují kvalitní spánek a zrychlují metabolismus.

Ať už se rozhodnete jakkoliv přistupovat k procesu hubnutí, pamatujte si na zdravý přístup. Buďte na změnu a trpělivě.

Pokud jste připraveni na změnu, přihlaste se do mého programu nezávazně a získejte 15minutovou konzultaci zdarma. Během konzultace vám poskytneme individuální postup, jak efektivně řešit vaše konkrétní problémy. Neztrácejte čas a začněte pracovat na dosažení svých cílů ještě dnes. Přihlaste se nyní a udělejte první krok k lepšímu zdraví a pohodě!

zdroj.

Web Americké asociace pro výživu (Akademie výživy a dietetiky):

 • Tato organizace sdružuje odborníky na výživu a poskytuje užitečné informace o stravování, výživě a hubnutí. ( www.eatright.org )
 • Web Mayo Clinic:
 • Mayo Clinic je renomovaný zdravotnický systém, který na svém webu nabízí rady ohledně zdraví, výživy a wellness. ( www.mayoclinic.org )
Komentáře
 • Restartuj své tělo!

  Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému PROGRAMU hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.Restartujte své tělo ! 

 • Petr Sedláček 

   

   

  Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

   

 •  

  Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!