Cvičení s trenérem je investice do vás samých, kolik stojí osobní trenér v Praze?

"Zapomeňte na chaotický internet a získejte kvalitní průvodce ke zdraví. Cena jedné hodiny s trenérem neměří jen finance, ale investici do dlouhodobé pohody a úspěchu. Internet může klamat, ale trenér poskytuje osobní péči, přesné plány a bezpečnost během cvičení. Investujte do sebe a změňte svůj život s trenérem na vaší straně."

V dnešní době, kdy je internet plný různorodých rad ohledně cvičení a zdravého životního stylu, se mnozí lidé ptají, zda stojí za to investovat do cvičení s trenérem. I když cena jedné hodiny s trenérem může v průměru dosahovat 600 Kč, není toto číslo jediným měřítkem kvality. 

Kde začít ?

V dnešní době může internet poskytnout nespočet informací ohledně cvičení, diety a zdravého životního stylu. Bohužel však není vždy snadné odlišit odborné rady od nesprávných informací. Mnohé „expertní“ články na internetu jsou často napsané laiky, kteří nemají dostatečné vzdělání nebo zkušenosti. Tato rizika mohou zahrnovat neefektivní tréninkové plány a dokonce i potenciálně nebezpečné diety.

Osobní Péče a odbornost

Na rozdíl od internetu poskytuje trenér osobní péči a odborný dohled. Kvalifikovaný trenér může provést přesnou diagnostiku, zohlednit individuální zdravotní stav a vytvořit plán cvičení, který je přizpůsoben každému klientovi. Trenér není pouze motivátorem, ale i průvodcem v cestě ke splnění cílů. Díky odborným znalostem může opravit chyby a zabezpečit správnou techniku provedení cviků.

Proč cvičit s trenérem?

Trenér je tu pro vás. Jeho role zahrnuje nejen pomoc s dosažením cílů, ale i motivaci a odborný dohled. Není to pouze o cvičení – je to o změně životního stylu. Při srovnání s investicemi do „zázračných“ diet a nekvalitních rad z internetu, se často ukazuje, že cvičení s trenérem je efektivnější a trvalejší. Trenér vás zbaví starostí ohledně tréninkových plánů a nových trendů – to vše sleduje za vás.

Cvičení s Trenérem: Kvalita nad kvantitu

Ne každý z nás je odborníkem ve světě  cvičení a zdravé stravy a tak je vhodné, abychom měli po boku trenéra, který dohlédne na to, abychom cvičili správně a aby nás nakopl vždy, když je potřeba. Individuální tréninky jsou skvělou volbou, jak začít s cvičením a jak se správně naučit vše potřebné. Je však také velmi dobrou volbou, pokud se chcete opravdu viditelně posouvat dále. Právě trenér může být parťákem, která Vás dovede k cíli a předá cenné zkušenosti, informace a rady.

Individuální Tréninky: Na míru vašim potřebám

Narozdíl od skupinového tréninku se při individuálním tréninku trenér plně soustředí jen na Vás a Vaše potřeby. Vidí veškeré špatné pohyby, držení těla i špatné dýchání. Během cvičení Vás může opravit, vysvětlit Vám, jak cvik funguje, co se během cvičení děje a zároveň Vás povzbudit, abyste makali ještě více!

Jaká kritéria by měl trenér splňovat?

 • Měl by být motivátorem – Každý trenér by měl s klienty umět pracovat a měl by umět zjistit, jak dokáže klienta nakopnout a motivovat.
 • Měl by umět pracovat s emocemi – Trenér by měl být profesionální a rozhodně by neměl mít výkyvy nálad. Pokud se trenér necítí dobře, je férové klientovi na rovinu říci, že by bylo vhodné raději trénink posunout než aby měl špatnou náladu a nebyl 100% přítomen s klientem.
 • Měl by svou práci i sport milovat – Láska ke sportu a práci je to nejdůležitější, protože se od toho vyvíjí výsledky. Pokud to dělá trenér s láskou a baví ho to, pak to baví i klienta.
 • Měl by být dochvilný – Umět pracovat s časem, chodit včas, umět dobře plánovat tréninky a vést rozvrh, aby vše klapalo tak, jak má.
 • Měl by mít zkušenosti a informace – Ty jsou naprosto nezbytné. Výhodou individuálního cvičení je totiž dostupnost informací a vysvětlení všeho, co se týká cvičení i zdravé stravy. Měl by být pomocníkem, odborníkem a rádcem.

Závěr: Investujte do Kvality …Stále nevíte, jakého trenéra si vybrat? Otestujte moji spolupraci Zaplatíte mi až uvidíte první výsledky.Garantuji vám že behem měsíce zhubnete 2 kg a pokud NE dostanete další měsíc ZDARMA Nejste vázáni k ničemu, ale otevíráte dveře k novým možnostem.

Komentáře
 • Restartuj své tělo!

  Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému PROGRAMU hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.Restartujte své tělo ! 

 • Petr Sedláček 

   

   

  Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

   

 •  

  Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!