Jak udržet motivaci při HUBNUTÍ

Bez správné motivace není nic! Můžete zkoušet všechny diety a cvičení, ale nakonec se vrátíte unavení a znechucení na začátek svého počínání. Kdybych tehdy neprobudil v sobě tak obrovskou motivaci, nikdy bych to nedokázal! Většina přátel, kteří se mnou na začátku začínali hubnout, tak nedopadli dobře. Na chvilku zhubli, ale pak znovu přibrali. Proto osobní motivace a práce s ní, je to nejdůležitější v této chvíli i pro vás. Zde se totiž dělí zrno od plev!

HLAVNÍ VĚC, KTEROU MŮŽETE V ŽIVOTĚ OVLÁDAT JE OBSAH VAŠÍ MYSLI

Potřebuji na to e-book?

To jak vypadáme a nebo jak se cítíme je odrazem vašeho myšlení. Pokud nezměníme toto základní nastavení všeho softwaru, nikdy trvale nedosáhnete stabilních výsledků v žádné oblasti života. Vaše postava přesně odráží momentální stav vašeho myšlení

Vlastní posun

Naplňuješ svůj život ? Co kdyby tvé životní změny probíhaly rychleji? Pojď se rozvíjet, lépe se rozhodovat, stát se svým nejlepším já. S námi je tvůj rozvoj násobně rychlejší a zábavnější.

Životní rovnováha

Rozhoduješ se mezi prací, volným časem, zdravím a okamžitým potěšením? Extrémy jsou limitující. Vydej se na cestu za životním stylem, který ti bude dělat radost další desítky let.

Nebo si stáhněte ukázku

Stáhněte si na ukázku ke kávě nebo čaji.

Koukněte na pár stránek z knihy

O mně

Mou prací je pomáhám lidem, aby se cítili v životě fit a plní energie. Život je otázkou priorit a trvalo mi velmi dlouho, než jsem pochopil tři podstatné věci, které vedou k naplněnému a zdravému životu.Pokud hledáte v životě jak fyzickou tak psychickou rovnováhu Sport a zdraví životní styl se musí stát integritou vaší rodiny a vás samotných

Zkusíte to taky?  Je to bez rizika máte 30 denní garanci na vrácení peněz

Proč? To kniha není dost dobrá? Kdepak, tak to není. Tohle byl původně kurz, kde jsem se potkával s lidmi osobně. Kolem hubnutí existuje tolik prapodivných produktů, až to není hezké. Proto mi garance přijde fér. Nechci nespokojené zákazníky. Za poslední tři roky z více jak 600 lidí požádalo o vrácení platby 5 lidí.