Objevte tajemství transformace těla, i když jste už ztratili víru ve vaši proměnu !

Cesta k proměně těla a zlepšení celkové kondice  může být náročná.V tomto článku se podíváme, jak rychle a efektivně se dostat do cíle bez zbytečných fakapů. Také sedíte u počítače celý den ? Máte málo pohybu, a  v noci se vám nedaří dobře spát. S nadváhou a neustálým stresem se cítíte, jako byste byli uvěznění ve vlastním těle. Ale nebojte se, změna je možná a já vám teď řeknu, proč a jak na to.

Proč si najít trenéra pokud bydlíte v Praze ? 

Život v Praze může být hektický a náročný. Dlouhé hodiny strávené u počítače, málo času na sebe a stres z práce či každodenního života mají negativní dopad na vaše zdraví a duševní pohodu. Právě teď je ten pravý čas, abyste se postavili svým starým návykům a začali pracovat na lepším já.

Trenér v Praze může být vaším průvodcem na této cestě. Trenér, který vás podpoří, motivuje a pomůže vám dosáhnout vašich cílů. V Praze existuje mnoho skvělých profesionálů, kteří vám mohou pomoci najít správnou cestu k lepšímu zdraví a životnímu stylu.

Jak poznáte, že jste našli toho pravého trenéra? 

Tato otázka je důležitá pro každého, kdo hledá cestu k lepšímu zdraví a kondici. Často se stává, že v posilovnách a fitness centrech najdete mnoho trenérů, ale málokdo ví, co přesně takový fitness trenér učí. Co ještě více, mnozí lidé nechápou, že fitness je jen o estetice těla; málokdy si uvědomují, že to může mít vliv na celkové zdraví a funkci těla.

Je pravda, že díky cvičení ve fitness lze dosáhnout úžasných estetických výsledků, po kterých mnoho lidí touží. Ale je třeba si položit otázku: Chci jen hezké tělo, nebo chci tělo, které je také funkční a zdravé? Některé tréninkové metody fitness mohou mít negativní vliv, například přílišné vypracované břicho  může ovlivnit funkci dechu a způsobit bolest zad.

Je pravda, že díky cvičení ve fitness lze dosáhnout úžasných estetických výsledků, po kterých mnoho lidí touží. Ale je třeba si položit otázku: Chci jen hezké tělo, nebo chci tělo, které je také funkční a zdravé? Některé tréninkové metody fitness mohou mít negativní vliv, například přílišné vypracované břicho  může ovlivnit funkci dechu a způsobit bolest zad.

Je tedy důležité zvážit, jaký druh výsledků chcete dosáhnout a co je pro prioritní. Pokud si přejete nejen hezké, ale také funkční tělo, měli byste hledat trenéra, který se specializuje na Vědomé fitness nebo  na fyziofitness. Tito specialisté mohou poskytnout vhodné tréninkové programy, které zohledňují vaše zdravotní potřeby a funkční pohyb, a to bez kompromisů ohledně estetických výsledků. Vaše volba trenéra by měla být v souladu s vašimi cíli a prioritami pro dlouhodobý trvalý život.

Změna je možná!

Nebojte se změny a nebojte se investovat do sebe. Zlepšení vašeho těla a celkové zdraví má mnoho pozitivních dopadů na váš život. Už nikdy nebudete mít pocit, že jste uvězněni ve svém těle, a vaše sebevědomí se zvedne.

V Praze máte příležitost najít trenéra, který vás bude podporovat na této cestě. Nechte strachy stranou a udělejte ten první krok. Vaše tělo si zaslouží změnu a vy zasloužíte žít zdravý, šťastný a plný život.

Nehledě na vaše současné potíže, věřte si a dodejte si odvahu vykročit směrem k lepšímu já. S trenérem v Praze na vaší straně je změna mnohem snazší a dosažitelnější, než si myslíte. Nečekejte a začněte dnes!

Pokud hledáte pomoc, jsem tady, abych vám pomohl dosáhnout té nejlepší verze vás samých. Jsem osobní trenér z Prahy 3 a věřím v metodu Fiziofitness a Vědomé Fitness jako cestu k lepšímu životu.

Možná teď stojíte před otázkou, jak začít, jak udělat ten první krok ke změně. Máte teď šanci vše zjistit – zcela zdarma a nezávazně.

Zvu vás na první lekci zcela zdarma, abyste mohli zjistit, jak můžete zlepšit své zdraví, kondici a pohodu. Během této lekce se zaměříme na vaše cíle a potřeby.

Nechci, abyste jen snili o změně. Chci, abyste ji zažili na vlastní kůži. Teď je ten správný čas udělat ten první krok.

Kontaktujte mě ještě dnes a domluvte si svou první bezplatnou lekci. Vaše cesta ke zlepšení zdraví a kondice začíná právě teď!

Podpořím vás, abyste se stali nejlepšími verzemi sami sebe.

Komentáře
 • Restartuj své tělo!

  Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému PROGRAMU hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.Restartujte své tělo ! 

 • Petr Sedláček 

   

   

  Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

   

 •  

  Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!