Příběh který si vyprávíte ve své hlavě se stane vaší realitou

Představte si, že jste schopni vytvořit vlastní realitu pomocí své mysli. Stačí si jen zavřít oči a představit si příběh, který se stane skutečností. Tento koncept je znám jako „představování si“ nebo „vizualizace“ a mnoho lidí věří, že to může mít zásadní vliv na jejich život.

Když se bavíme o hubnutí a dosahování tělesných cílů, je klíčové mít na paměti, že je to stejně důležitým nástrojem jako cvičení a strava. Jednou z nejsilnějších metod, jak využít potenciál své mysli, je technika nazývaná ‚vizualizace‘. Vizualizace vám umožňuje vytvářet si vlastní realitu pomocí mysli, a to může být klíčem k úspěchu ve vašem úsilí zhubnout.

Sportovci ji využívají k představení si úspěchu před závody, podnikatelé k dosažení úspěchu ve svém podnikání. Je to nástroj, který může posunout vaše myšlenky, emoce a chování směrem k vašim cílům.

Při vizualizaci si představujeme konkrétní situaci a scénář spojený s našimi cíli. Vytváříme si v mysli obrazy a emoce spojené s těmito představami, což může ovlivnit naše rozhodování a motivaci. Pokud si pravidelně představujeme, jak dosáhnout svých hubnoucích cílů, můžeme se více zapojit do akcí, které nám pomohou dosáhnout.

Vizualizace je však jen jedním z nástrojů na cestě k úspěchu. Je důležité si uvědomit, že není magickým řešením reálných situací, ale je třeba ji spojit s konkrétními akcemi a úsilím. Pokud si například představujete, že zhubnete, je stále nutné upravit svůj jídelníček a začít pravidelně cvičit.

Osobní trenér může být vaším cenným spojencem při dosahování těchto cílů. Spolupráce s osobním trenérem vám umožní navrhnout efektivní cvičební plán a stravovací režim, který vám nejvíce pomáhá na cestě k dosažení ideálního těla.

Představte si, jakým způsobem byste se cítili a vypadali, kdybyste dosáhli svého cíle. Vytvořte si v mysli jasné a pozitivní obrazy spojené s dosažením těchto cílů. Tato technika může sloužit jako denní motivace a posilování odhodlání.

Vizualizace může být užitečná nejen pro dosažení fyzických cílů, ale také pro zlepšení psychického a emocionálního zdraví. Pomáhá nám zvládat stres a úzkost a zvyšovat sebedůvěru. Představte si, že jste plní energie a odhodlání, což vám může pomoci překonat překážky na cestě.

Je důležité trénovat tuto techniku ​​pravidelně a spojovat ji s konkrétními kroky ke svým cílům. I když vizualizace může být pro někoho přirozená, pro jiné může být náročnější. Pokud máte potíže s vizualizací, můžete vyzkoušet i jiné metody, jako je psaní nebo kreslení.

Celkově řečeno, vizualizace je mocným nástrojem na cestě k dosažení hubnoucích cílů a zlepšení vašeho psychického a emocionálního zdraví. Pokud budete pravidelně trénovat tuto techniku ​​a spojíte ji s konkrétními kroky a úsilím, můžete se stát tvůrci své vlastní reality a dosáhnout všech svých snů. Však, že každý má své vlastní zkušenosti a úspěchy s touto technikou, a tak je důležité být trpěliví a pravidelně pracovat na své vizualizační dovednosti.

Klíčovým bodem úspěchu vizualizace je pravidelnost a systematický přístup. Stává se součástí vašeho životního stylu a pozitivně ovlivňuje vaše myšlenky a postoje. Zde je několik konkrétních kroků, jak integrovat vizualizaci do hubnoucího režimu:

 • Stanovte si jasné cíle: Začněte tím, že si stanovíte konkrétní hubnoucí cíle. Zjistěte, kolik kilogramů chcete zhubnout nebo jaký obvod pasu chcete dosáhnout.
 • Vytvořte si vizualizační rituál: Vyhraďte si čas a místo, kde se budete věnovat vizualizaci. To může být ráno po probuzení nebo večer před spaním.
 • Zavřete oči a posaďte se na klidném místě, zavřete oči a začněte si představovat, jak dosáhnete svých hubnoucích cílů. Vytvořte si živé obrazy sebe sama v ideální fyzické kondici. Vidíte se v zrcadle a jste spokojeni s tím, co vidíte.
 • Prožijte emoce: Nezapomeňte na emoce spojené s dosažením cílů. Jak se budete cítit, když budete mít ideální váhu nebo postavu? Pocit štěstí, spokojenosti a sebevědomí by měly být součástí vaší vizualizace.
 • Vytvořte si pozitivní mantru: Doprovodte vizualizaci pozitivním mantrou nebo afirmacemi. Opakujte si slova jako ‚Jsem schopen/na zhubnout‘ nebo ‚Mám kontrolu nad svým tělem‘. Tím si upevníte pozitivní myšlení.

Pravidelnost je klíčem:

 • Pravidelně provádějte vizualizaci, ideálně denně. Čím více budete tuto techniku ​​trénovat, tím více se stane součástí vašeho myšlení a chování.
 • Sdílejte své cíle s osobním trenérem: Pokud spolupracujete s osobním trenérem, neváhejte mu sdělit své hubnoucí cíle ai to, že používáte techniku ​​vizualizace. Trenér vám může poskytnout další podporu a rady, jak nejlépe dosáhnout vašich cílů.
 • Buďte trpěliví: Zázraky se nedějí přes noc, a tak je důležité být trpěliví a pravidelně pracovat na svých cílech. Vizualizace je silným nástrojem, ale vyžaduje čas a úsilí.

Představte si své tělo takové, jak o něm sníte.

Představte si v živých barvách sami sebe uprostřed jednoho ze slunečných dnů takového života. Rozhlédněte se kolem sebe, vidíte tu nádheru? Slyšíte zvuky na pozadí toho krásného dne? 

Vaše tělo je konečně hubené a vy máte spoustu energie. Cítíte vůni toho jedinečného okamžiku? Možná i vnímáte někde uvnitř sebe pocit lehkého brnění, tepla nebo jen cirkulaci energie – ano, to je ten pocit štěstí. Pocit naplnění z toho, že žiju vlastní život v novém těle.Chcete to tak? Stačí kliknout na tlačítko, váš ráj je blíž, než si možná myslíte.

Že to jsou jen myšlenky? Prakticky všechno kolem nás bylo kdysi nejprve myšlenkou. Vydejte se s námi najít na cestu za lepší postavou. Přesvědčte se, že realizovat vlastní sny může být jednodušší, než se na první pohled zdá, víte-li, jak na to.

Život obézních lidí nebývá naplněný. Stejně frustrující jsou jejich vztahy s partnery .Přijměte pozvání na cestu , která vám dopřeje proměnit své sny v realitu. Umožní vám poznat vaše tělo a získat spoustu energie do života.. 

Program vám ukáže, jaký dopad mají myšlenky na tělo a jeho chemii. Myšlenka dokáže změnit chemii mozku a ta následně mění chemii celého těla. Myšlenky jsou způsob, kterým vytváříme vlastní realitu.

Necítíte právě nyní ten správný okamžik se rozhodnout a jít do toho? Na začátku je vždy myšlenka, nestačí však jen přemýšlet.Udělejte to!

Právě teď ! Můžeme vám to změnit život….

Komentáře
 • Restartuj své tělo!

  Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Získejte Podporu a energii pro váš  život. ŘEKNĚTE ANO.  Prémiovému PROGRAMU hubnutí a transformaci životního stylu, která vytváří dlouhodobé, dramatické výsledky pro vaše zdraví, tělo a mysl. Možná je to jedno-dušší, než si teď myslíte.Restartujte své tělo ! 

 • Petr Sedláček 

   

   

  Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

   

 •  

  Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!