PŘIHLÁŠKA

Klub cesta ke zdraví

Členství v klubu je za cenu 6 vstupu do Fitness, kam pak nepotřebujete chodit. Cvičením doma dosáhnete mnohem lepších výsledků. Navíc ušetříte  spoustu času dojížděním.

 • 1
  ANO
  Objednávám si vstup do online klubu Cesta ke zdraví, kde se naučím Správně cvičit, jíst a pracovat se svou motivaci. Díky tomu, budu rychleji hubnout a mít zdravější život.
 • 2
  ANO
  Vím, že klub startuje 1.Února. 2018 a potrvá 12 měsíců . Přístupy jsou omezeny měsíčním členstvím.
 • 3
  ANO
  Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že vstup do klubu je pouze poloviční zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v klubu, ale především musím jednotlivé věci začít DĚLAT. Dále můj úspěch závisí také na faktorech, které autoři klubu nemůžou ovlivnit, jako např. mé dovednosti, talent, možnosti, zdravotní stav apod.
 • 4
  ANO
  Vím, že společně s klubem získávám také přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde mohu své nápady, otázky a názory sdílet s ostatními účastníky klubu a získat tak maximální podporu na mé cestě ke zdraví.
 • 5
  ANO
  Vím že s klubem se budeme pravidelně potkávat na různých společenských i sportovních akcí na živo. Budeme se tak věnovat zábavné formě pohybu v kolektivu. Společně také budeme relaxovat a a ochutnávat zdravé, kvalitní jídlo.
 • 6
  ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl/a vedle a že toto není klub pro mě, mohu až do doby 14 dní od zahájení programu, požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • 7
  ANO
  Rozumím, že pokud je má fakturační adresa jiná, než doručovací, je zapotřebí v objednávce doručovací adresu vyplnit. Lucie totiž ráda posílá dárky a když nemá doručovací adresu, mohl by se můj dárek někde zatoulat. 🙂

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH.  Pokud identifikovanou osobou nejste, nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online kurz na fyzickou osobu, nepodnikatele.

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky: klub Cesta ke zdraví

Jmenuji se Lucie jsem Student, brigáda- prodávání na stánku. Měla jsem 85-86kg a bolesti zad a s tím související migrény . Za z 7 měsíců jsem zhubla 10kg díky spolupráci z Lucii a Petrem. Přestala jsem mít migrény a mam více energie. Získala jsem sebevědomí a vím, že když něco chci, tak na to mam. Chci vzkázat lidem „Musíte v sebe věřit a nepodceňujte se“
Lucie Student, brigáda- prodávání na stánku
Než jsem změnila svůj životní styl moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tomu to výsledků jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu , radu , vysvětlení . Velké DÍKY
Petra Jelenčiaková Grafik