ROČNÍ PROGRAM PRO TY, CO TO MYSLÍ VÁŽNĚ.

Tento trénink NENÍ pro každého! Musíte silně vědět, PROČ chcete změnu. Máte v tom jasno?

Tento program doporučuji všem, kteří to myslí opravdu  vážně a chtějí se trvalé a dlouhodobě rozvíjet. Záměrem tohoto programu  je naučit klienta nejenom společně pracovat na nastavení naší mysli, tak abychom dosáhly těch nejlepších výsledků ve všech oblastech našeho života a zdraví. Jedná se doslova o transformační program našeho myšlení, těla a  zdravotního stavu. Po dobu jednoho roku se budeme dvakrát až třikrát týdně scházet, budeme společně cvičit, pracovat na naší mysli a efektivně měnit naše návyky a zdraví.

KDE NA TO MÁM VZÍT PENÍZE?

Mnoho lidí řeší peníze, ale neřeší své zdraví a místo toho systematicky vyhazují peníze z okna za úplné zbytečnosti. Podívejte se do své ledničky! Kolik potravin v ní máte, které jsou pro vaše tělo prospěšné? Co všechno je v ní navíc? Jaká je takového jídla hodnota? Kolik peněz utrácíte za zábavu, restauraci, cigarety, atd.? Pokud tyto částky sečteme, dostaneme se na číslo, které nás překvapí. Neuvědomujeme si tyto věci, protože vydáváme malé sumy peněz pravidelně.

ŽIVOT JE OTÁZKOU PRIORIT…JAKÁ JE TA VAŠE?

Než jsem změnila svůj životní styl moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tomu to výsledků jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu , radu , vysvětlení . Velké DÍKY
Petra Jelenčiaková
S Petrem aktuálně spolupracuji déle než půl roku a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Fyzička šla nahoru, záda mě už tolik nebolí a co je podstatné, začal jsem opět mít rád své tělo. Umím se nyní lépe hýbat, dýchat a fyzický pohyb si díky tomu více užívat. Díky změně přístupu k cvičení a úpravě jídelníčku, jsem začal na svém těle poznávat svalové partie, o kterých jsem dříve ani nevěděl. Zpevnění core, posílení hlubokých svalů, získání tělesné rovnováhy a oprava zažitých, většinou špatných, cvičebních návyků. Může Vám to vše znít jako klišé, nebo marketingový text, ale mě prostě spolupráce s Petrem baví J. Nepasuje se do role všeználka, nebo špičkového sportovce, který kroutí hlavou nad tím, jací právě nyní jste. Naopak, zachoval si pohled a přístup člověka, motivátora a trenéra, který Vás vede a pomáhá Vám k dosažení toho, co vy sami chcete dosáhnout. Každý z nás je odlišný, každý z nás má jiná očekávání, jiné cíle. Právě proto je dle mého důležité to, co jsem už uvedl v textu výše. Petr umí naslouchat. Respektuje Váš záměr a následně Vás k němu vede, směřuje, případně Vám dá zpětnou vazbu o reálnosti jeho dosažení. Tak hodně štěstí, radosti a vytrvalosti při dosahování Vašich osobních cílů!
LukášCountry Sales Manager at Robert Bosch