Služby

Vstupní diagnostika

Zjistěte jak správně začít cvičit v domácí tělocvičně.Naučíte se, jak správně připravit tělo pro jakékoliv další cvičení. Odnesete si solidní základ, na kterém můžete dále stavět.

Jak udržet motivaci při HUBNUTÍ

To jak vypadáme a nebo jak se cítíme je odrazem vašeho myšlení. Pokud nezměníme toto základní nastavení všeho softwaru, nikdy trvale nedosáhnete stabilních výsledků v žádné oblasti života. Vaše postava přesně odráží momentální stav vašeho myšlení.

HLAVNÍ VĚC, KTEROU MŮŽETE V ŽIVOTĚ OVLÁDAT JE OBSAH VAŠÍ MYSLI

To jak vypadáme a nebo jak se cítíme je odrazem vašeho myšlení. Pokud nezměníme toto základní nastavení všeho softwaru, nikdy trvale nedosáhnete stabilních výsledků v žádné oblasti života. Vaše postava přesně odráží momentální stav vašeho myšlení.

Dosáhněte konečně ideální váhy. Hubněte přirozeně a zdravě. Vyhněte se nepopulárnímu „JoJo” efektu. Nevíte, jak zhubnout tuk nebo zlepšit svou vitalitu a zdraví ? Začněte správně jíst. Ušetřete si roky zbytečných mytů a vyhozených peněz za špatné jídlo nebo doplňky. Nechte si sestavit jídelníček na míru.

Cvičební plán na doma i do posilovny

Ušetřete čas a peníze tím, že začnete cvičit správně již od začátku.Vyhněte se tak začatečnickým chybám. Nebudete muset trávit hodiny na nudném rotopedu. Tím vším jsem si musel bohužel sám projít, než jsem pochopil, že tudy cesta nevede.

Komplexní programy s individuální péč jsou určeny je pro klienty, kteří chtějí osobní přístup a výsledky.Ušetříte tak volný čas, který byste jinak strávili v kolonách při dojíždění.Nemusíte opouštět své dítě, když si chcete hubnout. Hubnete zdravě a efektivně pod odborným dohledem profesionála.Cvičít mužete v soukromí Vašeho domova bez zvědavých pohledů ostatních.

Živé semináře

Motivační setkání je určeno a doporučeno všem Členům klubu . Bližší program bude uveřejněn předem.Oblíbený kurz „Jak pálit a neukládat“ vznikl před několika lety

KLUB \"Cesta ke zdraví\"

Plán zdravého života pro celou rodinu
Každý z nás potřebuje k životu pohyb. Bohužel doba je taková, že času mnoho nezbývá. Chcete cvičit doma, venku, nebo v kanceláři když máte zrovna čas? Tak potom je Skype Trenér řešením přesně pro vás. Cvičení si předem naplánujete podle svých časových možností. Cvičit můžete odkudkoliv, kde máte připojení k internetu.Využíváte tak plně hodnotnou službu osobního trenéra a co víc, každý měsíc se můžete zúčastnit živého setkáni pod názvem „cesta ke zdraví“, kde si veškeré cviky zopakujete osobně s Vaším trenérem a zároveň zapracujete na své motivaci a regeneraci těla. V průběhu semináře se naučíte i něco nového. Ne všechny věci lze totiž vysvětlit slovy.
Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
S Lucií cvičím už asi přes tři měsíce a pozoruji na sobě velmi dobré výsledky. I přes to že jsem měla zpočátku některé obtíže, Lucie mi pomohla je překonat a rozhodně vnímám z její strany velkou podporu a motivaci! Hodně mi pomohl jídelníček a celkově změnit svůj styl života. Působí to vše velmi dobře na mojí psychiku. Po cvičení se cítím naprosto odreagovaná, uvolněná a v lepší pohodě. Hodně se mi líbí i dechová cvičení, které mi pomáhají se uvolnit a lépe se soustředit na dané cviky. Dnes můžu říci, že je na mém těle vidět posun k lepšímu i když začátky byli náročné. Lucie mi dává do těla, ale já vím, že jedině tak můžu překonávat sama sebe a mít lepší výsledky především i v běhu, protože to je mojí největší součástí. Jsem ráda, že jsem se rozhodla jít touto cestou. Lucii Lovíškovou bych určitě doporučovala všem kteří na sobě chtějí pracovat.
Radka Karvánkovic
S Petrem aktuálně spolupracuji déle než půl roku a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Fyzička šla nahoru, záda mě už tolik nebolí a co je podstatné, začal jsem opět mít rád své tělo. Umím se nyní lépe hýbat, dýchat a fyzický pohyb si díky tomu více užívat. Díky změně přístupu k cvičení a úpravě jídelníčku, jsem začal na svém těle poznávat svalové partie, o kterých jsem dříve ani nevěděl. Zpevnění core, posílení hlubokých svalů, získání tělesné rovnováhy a oprava zažitých, většinou špatných, cvičebních návyků. Může Vám to vše znít jako klišé, nebo marketingový text, ale mě prostě spolupráce s Petrem baví J. Nepasuje se do role všeználka, nebo špičkového sportovce, který kroutí hlavou nad tím, jací právě nyní jste. Naopak, zachoval si pohled a přístup člověka, motivátora a trenéra, který Vás vede a pomáhá Vám k dosažení toho, co vy sami chcete dosáhnout. Každý z nás je odlišný, každý z nás má jiná očekávání, jiné cíle. Právě proto je dle mého důležité to, co jsem už uvedl v textu výše. Petr umí naslouchat. Respektuje Váš záměr a následně Vás k němu vede, směřuje, případně Vám dá zpětnou vazbu o reálnosti jeho dosažení. Tak hodně štěstí, radosti a vytrvalosti při dosahování Vašich osobních cílů!
LukášCountry Sales Manager at Robert Bosch
Než jsem změnila svůj životní styl moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tomu to výsledků jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu , radu , vysvětlení . Velké DÍKY
Petra Jelenčiaková

Vyplňte email a stáhněte si zdarma ebook

Jak neudělat chybu když začínáte hubnout